Sinema Haberleri

Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem Seneye Vizyonda

Seth Rogen‘ın Nickelodeon desteğiyle hazırladığı CGI-animasyon türündeki Ninja Kaplumbağalar filminin adı belli oldu. Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem 4 Ağustos 2023‘te vizyona girecek.

Filmin Türkçe adı da Ninja Kaplumbağalar: Mutant Kargaşası oldu.

Size önceki haberimizde bu animasyon filminin çocuksu olmayacağını söylemiştik. Rogen’ın sözlerine bakarsak ergenlik temasının yoğunca işleneceği bir film olacak bu.

Tüm hayatım boyunca Ninja Kaplumbağalar’a hayrandım. Ama nedense bu seride ilgimi en çok çeken kısım “Teenage” olmalarıydı. Ve ben ergen filmlerini severim, birçok ergen filmi çektim, hatta kariyerim ergen filmi yazmamla başladı ve bunun üzerine kuruldu. Dolayısıyla bu element bana ve bize çok ilgi çekici geliyor. Tabii ki geri kalan kısımları (mutant, ninja ve kaplumbağa) önemsemiyor değilim. Ancak bana bu filmi hazırlarken asıl ilham veren unsur o oluyor.

Ninja Kaplumbağalar çoğumuzun çocukluğunu ve ergenliğini geçirdiği bir çizgi film. Dolayısıyla ergenlik ve TMNT arasında nostaljik bir bağ da var. Zaten şu aralar Ninja Kaplumbağalar’da nostaljiden geçilmiyor.

Bu vesileyle TMNT: Shredder’s Revenge‘i bir kez daha övmeme izin verir misiniz?

Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem animasyon filminin yönetmen koltuğunda Jeff Rowe oturuyor. Rowe daha önce Gravity Falls serisinde senaristlik yapmıştı. Aynı zamanda The Mitchells vs. the Machines‘in yönetmenlerinden biriydi. Filmin senaryosunu da Brendan O’Brien son şekline getirecek.

Ne yazık ki şimdilik tüm gelişmeler bu kadar. Bir sonraki pizza partisinde görüşmek üzere!


Not: Bildiğiniz gibi bir de live-action Ninja Kaplumbağalar filmi hazırlıyorlar. O proje bundan tamamen ayrı bir grubun sorumluluğunda. Önceki sinema filmlerini yapan ekibin elinden çıkacak filmin en son haberine buradan göz atabilirsiniz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.