Sinema Haberleri

Yeni Ninja Kaplumbağalar Filminde Senarist Değişti

Yeni Ninja Kaplumbağalar (Teenage Mutant Ninja Turtles) filminin senaryosunu artık Jost kardeşler yazıyor. Komedi yazarlığı yapan kardeşlerin Ninja Kaplumbağalar filminde de komedi unsurlarını öne çıkaracağı tahmin ediliyor.

Yeni Teenage Mutant Ninja Turtles filminin yapılacağı duyurulduğunda senarist koltuğunda Andrew Dodge oturuyordu ve hikayede aile olma teması ön plana çıkacaktı. Fakat, bunun hâlâ geçerli olup olmayacağını bilmiyoruz.

Teenage Mutant Ninja Turtles (2014)

Colin Jost, Saturday Night Live programında komedi yazarlığı yapıyor. Kardeşi Casey Jost da Late Night with Jimmy Fallon adlı talk show’un yazar kadrosundaydı. Dolayısıyla, yeni filmin bir komedi filmi olacağını beklemek yanlış olmaz.

Bu proje, önceden haberini yaptığımız Teenage Mutant Ninja Turtles animasyonundan tamamen ayrı bir proje. Seth Rogen‘ın yaratıcılığını üstlendiği CG-animasyon 11 Ağustos 2023 tarihinde vizyona girecek.

Teenage Mutant Ninja Turtles (2012)

Jost kardeşlerin senaryosunu yazacağı film, Paramount Pictures ve Nickelodeon ortaklığıyla ile geliyor. Yapımcılar ise önceki TMNT filmlerinden tanıdığımız isimler: Michael Bay, Andrew Form, Brad Fuller, Scott Mednick, ve Galen Walker.

Yapımcıların daha önce üstlendikleri filmler hayranları hayalkırıklığına uğratmıştı. 2014‘te çıkan Teenage Mutant Ninja Turtles‘ı Ninja Kaplumbağa hayranları pek sevmemişti. 2016‘da vizyona giren Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows filmi de önceki filmin başarısızlığını telafi edememişti. Haliyle yeni filmin çekiliyor olması haberi de hayran kitlesini heyecanlandırmadı. Jost kardeşler zor bir görev üstlenmişe benziyor.

Ninja Kamplumbağalar (1987)

Siz 1987’de yayınlanan Ninja Kaplumbağalar çizgi filmini seviyor musunuz? Favori kaplumbağanız hangisi? Yeni senaristler ve film hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  2016 Yılında İzleyeceğimiz Fantastik, Bilimkurgu ve Çizgi Roman Uyarlaması Filmler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.