Sinema Haberleri

Sony’nin Madame Web Filminde Karakterler Belli Oldu

Dakota Johnson’ın başrolde olacağı Madame Web filminde kimin hangi karakteri canlandıracağı belli oldu. Julia Carpenter‘ı oynar sandığımız Dakota Johnson, bildiğimiz Cassandra Web‘i canlandıracakmış meğer.

Sony’nin Madame Web filminde başrol için Dakota Johnson ile anlaştığını duyduğumuzda aklımıza hemen Julia Carpenter gelmişti. Çünkü Madame Web diyince ilk akla gelen Cassandra Web, Johnson için çok yaşlıydı. Cassandra Web’in vefatının ardından Madame Web olan Julia Carpenter ise Johnson için fazlasıyla uygundu.

Hatta setten sızan bazı fotoğraflarda da Johnson’ı Julia Carpenter kostümüyle gördüğümüze inanmıştık.

İlgili Makaleler

Gerçi saçlarının siyah olmasından biraz işkillenmiştik.

Ama sonra buna çok da takılmamaya karar vermiştik.

Sonuçta Johnson sette kırmızı bir pardösü giyiyordu. Bu da Julia Carpenter’ı oynayacağını kanıtlıyordu, değil mi? Değilmiş.

Setten sızan fotoğraf

Meğer Dakota Johnson o yaşlı haliyle tanıdığımız Cassandra Web’i canlandıracakmış. Diziye katılan ikinci isim Sydney Sweeney olmuştu hatırlarsanız. İşte Julia Carpenter rolü de onunmuş.

Bu film Sony için multi-verse’ün kapılarını açacak demiştik. Haliyle filmde Kraven the Hunter, MorbiusCarnage ve Venom‘u da görme şansımız var.

Fakat Emma Roberts yapıma dahil olunca aklımıza yeni olasılıklar gelmişti. Roberts Black Cat‘i mi oynar yoksa Spider-Gwen‘i mi diye bahis açtık.

Bu yüzden Emma Roberts’ın Mary Parker’ı oynayacağını duymak sizi de şaşırtmıştır sanıyorum. Peter Parker’ın annesi olan Mary Parker.

Peki büyük güç kime büyük sorumluluk getirecek dersiniz? Bu kez Ben Amca rolünde Adam Scott‘u izleyeceğiz.

Spider-Woman diye bildiğimiz Mattie Franklin rolünü Celeste O’Connor alacak. Spider-Girl lakaplı Anya Corazon‘u da Isabela Merced.

Yönetmen koltuğunda Jessica Jones ve The Defenders’ta ikişer bölüm yönetmiş S.J. Clarkson oturacak. Senaryo ise Morbius’un senaristleri Matt Sazama ve Burk Sharpless‘a emanet.

Film bir aksilik olmazsa 6 Ekim 2023‘te vizyona girecek.

Kaynak: The Cosmic Circus

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.