Video Galeri

Morbius Filminin Son Fragmanı Yayınlandı

Morbius filminin yeni fragmanı, Jared Leto’nun bir vampire dönüştüğünü ve Sony/Marvel çoklu evrenine katıldığını gösteriyor.

Oscar ödüllü Jared Leto, Sony’nin ortak Spider-Man evrenindeki bir sonraki bölümünün son fragmanında Yaşayan Vampir Morbius’a dönüşüyor. Nisan ayının başında izleyici karşısına çıkacak Morbius, Leto’yu Sony-Verse’in en son anti-kahramanı, bir deneyden sonra kana susamış bir vampire dönüşen bir bilim adamı olarak tanıtacak.

YouTube player

Morbius Nasıl Vampir Oluyor?

DC Evreni’nde Joker’ de hayat veren Jared Leto, esrarengiz anti kahraman Michael Morbius’a dönüşürken Marvel’ın en çekici ve çelişkili karakterlerinden birini tanıtacak. Nadir görülen bir kan hastalığına yakalanmış tehlikeli bir şekilde hasta olan ve aynı kaderi paylaşan başkalarını kurtarmaya kararlı olan Dr. Morbius, umutsuz bir kumar oynamaya girişir. İlk başta radikal bir başarı gibi görünen şey, çok geçmeden hastalıktan potansiyel olarak daha kötü bir çare olarak ortaya çıkar ve iyi doktoru çelişkili bir canavara dönüştürür.

Daniel Espinosa‘nın yönettiği ve Matt Sazama ile Burk Sharpless tarafından yazılan Morbius’ta Matt Smith, Morbius’un aynı ender kan hastalığından muzdarip ve sonunda süper kötü adam olan Hunger’a dönüşen arkadaşı Loxias Crown‘u canlandırıyor. Adria Arjona, bir bilim insanı ve Morbius’un nişanlısı Martine Bancroft rolünde; Profesör ve Morbius’un akıl hocası olarak Jared Harris; Tyrese Gibson ve Al Madrigal ise Simon Stroud ve Alberto Rodriguez adında Morbius’u avlayan bir çift FBI ajanı olarak karşımızda olacak.

Morbius ilk olarak 1971’de Marvel Comics’in The Amazing Spider-Man #101‘de Spider-Man’in düşmanı olarak göründü. Morbius, şimdiye kadar Spider-Man kötü adamı Venom’un etrafında dönen Sony’nin paylaştığı evreni sürdürecek. Hem Morbius hem de Venom’un yanı sıra, Kraven the Hunter‘ı temel alan bir film de şu anda geliştirme aşamasında.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.