Sinema Haberleri

Netflix ve Daredevil’ın Baş Yönetmeni Bir Superman Filmi Yapmak İstiyor

Daredevil dizisinin baş sorumlusu Steven DeKnight, Henry Cavill’in rolüne döndüğü ve baş düşmanının Brainiac olduğu bir Superman filmi çekmek istiyor.

Daredevil yönetmeni Steven DeKnight, bir Superman filmi yapmakla ilgilendiğini belirtti. Spartacus, Transformers ve Pacific Rim serilerinde yaptığı çalışmalarla tanınan DeKnight, aynı zamanda Netflix‘teki ilk Marvel serisinin baş yapımcılarından biriydi. Daredevil, Charlie Cox’un Marvel Sinematik Evreni’ne Spider-Man: No Way Home‘da bir sahnede Matt Murdock rolünü yeniden canlandırarak katıldı ve evrenin bir parçası oldu ve ayrıca dizinin ana kötü adamı Wilson Fisk, diğer adıyla Kingpin de MCU’nun resmi bir parçası olmuştu.

Zack Snyder ile izlediğimiz Superman ise DC‘nin genişletilmiş evreninde 2013 yılında Man of Steel ile hayatımıza girdi ve en son Justice League ile gövde gösterisi yapmıştı. Rolüne geri dönüp dönmeyeceği konusunda soruların karşısında Cavill, Witcher ve Enola Holmes gibi projelerle meşgul olduğunu belirtmişti.

Ancak Henry Cavill‘i tekrar Superman olarak görmek isteyen bir yapımcı var. Twitter üzerinden verdiği cevaplarla aklında ki film senaryosunu ortaya koyan DeKnight, Henry Cavill‘in Superman olduğu bir yapımda Brainiac’ı baş kötü olarak görmek istiyor.

Brainiac şimdiye kadar beyaz perdede karşımıza gelmemiş bir karakter olmasına rağmen Superman‘in kadim düşmanları arasında bulunuyor.

DeKnight ayrıca, Smallville’de de yazar olarak rol almıştı. Olası bir Warner Bros ve DC işbirliğinde DeKnight çok güçlü bir koz olarak göz önüne çarpıyor. Halihazırda Supergirl ve Michael B. Jordan ile ilgili projeler yürütülürken Cavill‘in başrolde olduğu bir Superman filmi kimseye sürpriz gelmemeli.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Will Poulter, Guardians of the Galaxy Vol. 3 Filminde Adam Warlock'u Canlandıracak

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.