Dizi Haberleri

Daredevil ve The Punisher Dizileri Elbet Bir Gün Geri Dönecek!

Marvel Studios’un en üstündeki isim Kevin Feige, eve geri dönen diziler hakkında konuştu. Daredevil ve The Punisher dizileri, zamanı geldiğinde tekrar karşımızda olacaklarmış.

Bildiğiniz üzere bir dönem Marvel Studios ile Netflix arasında bir anlaşma vardı. Netflix, firmaya ait süper kahramanların teliflerini kullanarak birçok dizi çekmişti. Daredevil ve The Punisher en akılda kalan iki kahraman olmuştu.

Daredevil Dizisinin 3.Sezonu Sandığımızdan Daha Erken Çıkabilir

Disney kendi dijital platformunu oluşturmaya karar vermesinin ardından, bu anlaşmaları iptal etti. Yapılan anlaşmalar da bozulup telifler, Disney’e döndü.

Bu süreçte Daredevil, The Punisher, Jessica Jones gibi birçok kahramanın dizilerine de ara verdiler. Disney ve Marvel Studios ise bu karakterlerin dizilerini devam ettirmek yerine kendi sinematik evrenlerinden çıkanlara önem vermişti. İlk aşamada WandaVision ile buluştuk. Bu yıl içerisinde The Falcon and the Winter Soldier ve yaz aylarına doğru Loki ile buluşacağız.

Kevin Feige Dizilerin Geri Geleceğini Söylüyor

Kevin Feige’e göre Daredevil ve The Punisher gibi diziler bir gün geri dönecek ve kaldığı yerden devam edecekler.

Sanırım bunu yapabiliriz. Birçok farklı telif bize geri döndü. İnternette bununla alakalı birçok söylenti dolaşıyor. Bazıları doğru, bazıları değil. Fakat eminim ki bir gün bu kontratlar için de bir çalışma yapılacak.

Bu sözler Kevin Feige’e ait. Kendisi 2000 yılından beri Marvel Studios’un başında. Sürecin başlarında, firma üzerinde tam hakimiyete sahip olmadığını itiraf etti. İlk başlarda kontrol mekanizmalarının çok dağınık olduğunu ve yıllar içerisinde plansız programsız bir şekilde teliflerin dağıtıldığını dile getirdi.

Şu aşamada serilerin hayranların gönlüne biraz olsun su serpmiş oldu Kevin Feige. İlk aşamada belki Luke Cage, Iron Fist gibi karakterleri göremeyeceğiz. Ancak Daredevil ve The Punisher gibi çok beğenilen diziler geri dönecektir.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Stranger Things 4 Kadrosuna Yeni İsimler Katıldı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.