Sinema Haberleri

Kevin Smith, Stan Lee’nin Hayatını Film Yapmak İstiyor

Er ya da geç Stan Lee‘nin hayatını bir film olarak göreceğiz. Bunu kim yapar orası bir merak konusu ancak Marvel bunu bir vefa borcu olarak görmeli.

Kevin Smith ise bu yapımın yönetmeni olmaya oldukça niyetli. FatMan Beyond‘un bir bölümünde Smith’e kimin biyografisini çekmek istersin sorusuna şöyle cevap verdi;

Stan Lee’nin muhteşem bir hayat hikayesi olur. Bu hikayeyi aktarabilecek kadar yetenekli olmadığımı düşünüyorum, çekebileceğim en iyi biyografi Kevin Smith’in hikayesi olacaktır ancak birisi bana boş bir çek ve ne yaparsak yap deseydi ben Stan Lee’yi seçerdim.

Smith’in Stan Lee’yi kendisine bir idol olarak gördüğü bir sır değil. Yıllarda karşımıza gelen küçük Marvel cameolarının yanı sıra Smith, Lee’yi Mallrats filminde ilk uzun metraj performansına kavuşturmuştu.

Stan Lee, yıllar evvel kendisi hakkında yapılacak bir film hakkında sorular sorulduğunda, Leonardo DiCaprio‘nun kendisini canlandırmasını istediği söylendi ve DiCaprio’ya şu sözleri söylemişti;

Benim filmimi yapman için yeterince yakışıklı olduğunu düşünmüyorum, seni bir göz önünde bulunduracağız ve neler olacağını göreceğiz. Çok heyecanlanma, seni haberdar edeceğiz.

Şimdilik, Stan Lee konusunda herhangi kesinleşen bir planlama yok. Belki de Smith bunu gerçeğe döndürecektir. Yönetmese bile yapım içerisinde olması iyi olurdu.

Sizler Stan Lee‘nin hayat hikayesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Kim yönetmeli ve sizce Stan Lee‘yi kim canlandırmalı?

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Thor 3: Ragnarok, Serinin Diğer Filmlerinden Çok Farklı Olacak

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.