Sinema Haberleri

Joaquin Phoenix, Marvel Kötüsü Olarak Karşımıza Çıkabilir

Joaquin Phoenix, Marvel evrenine de kötü karakter rolüyle katılıyor olabilir. Sızıntı bir haber, ünlü aktörün Kevin Feige ile Doctor Strange 3 için görüştüğünü iddia ediyor.

Bu iddialar Giant Freaking Robot‘a ait. GFR bu haberin kaynağının her zamanki güvenilir ve sağlam kaynak olduğunu söylüyor. O kaynak daha önce Charlize Theron‘un MCU’ya dahil olacağını da sızdırmıştı. O yüzden bu haberin de doğru çıkabileceğini düşünüyoruz.

Tabii iddia Phoenix ile Kevin Feige’in yalnızca görüştüğünü söylüyor. Belki de Joaquin Phoenix Marvel evreninin bir parçası olmaya sıcak bakmaz. Bilemeyiz.

İlgili Makaleler

Biz Joaquin Phoenix’i kötü adam rollerinde görmeye bayılıyoruz. Hem Gladiator hem de Joker ile ortaya koyduğu iş muhteşemdi. Bu yüzden yeni bir kötü karakter rolünü kendisine görmeden bile yakıştırırız. Fakat MCU tüm filmlerini birçok ünlü oyuncu ve karakterle doldurmayı seviyor. Joaquin Phoenix o kalabalığın arasında kaybolup gider mi? Napoleon, Joker, Her, C’mon C’mon gibi karakter odaklı dramatik filmlerden sonra aksiyon ve kahkaha yüklü Marvel’a dahil olur mu?

Ben pek olası görmüyorum. Çünkü Marvel filmlerinin tonu, Phoenix’in rol almayı tercih ettiği filmlere hiç uymuyor. Yani Phoenix’in rol aldığı filmler arasında Marvel’ın atmosferine yakınlaşan bir film bile yok. Var mı, siz söyleyin! Varsa izleyelim hemen.

Öte yandan Phoenix’in Joker 2‘ye geri dönmeye doğru miktarda bütçe ile karşılaştıktan sonra sıcak baktığını biliyoruz. Bu da bizi para sıkıntısı olmayan Marvel, Phoenix’in aklını çeler mi diye düşünmeye itiyor. Fakat Phoenix de film teklifi ya da bütçe konusunda sıkıntı yaşayan bir oyuncu değil aslında. Yani sadece para için MCU’ya dahil olmayı kabul etmez diye düşünüyorum. Kabul ederse projede onu heyecanlandıran bir şeyler olmalı, öyle değil mi?

Özetle, biz Willem Dafoe DC’ye Joker olsun diye beklerken Joker (Phoenix), Willem Dafoe’yla MCU’da buluşacak olabilir. Yine de ben Phoenix’i Doctor Strange’in karşısında görmektense Willem Dafoe ile Phoenix’in karşılıklı kahkalar attığı bir Joker filmi izlemeyi tercih ederim.

Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bizimle paylaşın.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Spider-Man: No Way Home Senaryosu Sızdırıldı!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.