Sinema Haberleri

James Franco X-Men Sinematik Evrenine Katılabilir

Süper kahraman filmlerinin günümüzdeki popülerliği inkar edilemeyecek seviyelere ulaştı. Yapımcı firmalar bu tarz filmlere milyarlarca dolar harcıyor her yıl. Bunun sonucu olarak çok sayıda ünlü oyuncuyla da süper kahraman yapımlarda rol alması için görüşmeler yapılıyor. Bu akımın en son örneği ise ünlü aktör James Franco.

James Franco bildiğimiz üzere 2002, 2004 ve 2007 yıllarındaki Spider-Man filmlerinde Harry Osborn olarak oynamıştı. Yani kendisi süper kahraman filmlerine yabancı bir isim değil. Ancak son 10 yılda sektörün gösterdiğini gelişim ve genişleme de inkar edilemeyecek seviyelere ulaştı. Başarılı aktörün bu alana geri dönüşü ise X-Men filmleriyle olabilir.

Son çıkan haberlere göre X-Men yapımcısı Simon Kinberg ve Wonder Woman‘ın yazarı Allan Heinberg, James Franco‘yu bir Marvel karakteri olan Multiple Man olarak sinema ekranına taşımak istiyormuş. Başlangıçta kendi filmine sahip olması düşünülen karakterin zamanla yapım aşamasında olan Gambit, Deadpool, The New Mutants ve X-Force gibi filmlerin bazılarında da yer alması planlanıyormuş.

James Franco‘nun bu karakteri canlandırması fikri de Franco ve Kinberg’in birlikte çalıştıkları başka bir proje olan The Hardy Men sırasında ortaya çıkmış.

Kim Bu Multiple Man?

Multiple Man -ya da gerçek adıyla James Madrox– kendini klonlama yetisine sahip bir changelingtir (güçlerine doğumdan itibaren sahip olan bir mutant türü diyebiliriz).  Başlarda güçlerini kontrol altında tutamaz ancak Profesör Charles Xavier‘ın onun için tasarladığı bir kostüm sayesinde güçlerini dizginlemeyi başarır. Multiple Man’in klonları Madrox ile aynı özelliklere ve düşünce yapısına sahiptir ancak orijinal Madrox tarafından kontrol edilebilirler. Klonları sayesinde aynı anda birden fazla yerde olabilen Multiple Man, klonları ile telepatik bir bağa sahiptir. Bunun sonucu olarak da bir tanesinin deneyimlerini, düşüncelerini ve hislerini o da hisseder. Ayrıca çizgi romanda Multiple Man‘in klon sayısı 100’e kadar ulaşmıştır.

Multiple Man, her ne kadar Charles Xavier ve X-Men ile yakın ilişkiler içinde olsa bile gerçek anlamda bir X-Men üyesi olmamıştır.

Düşündüğümüz zaman, Multiple Man‘in klon özelliği ve Deadpool‘un deliliği birleştiğinde ortaya gayet eğlenceli sahneler çıkabilir gibi duruyor. Umarız yapımcılar James Franco ile anlaşabilirler ve biz de onun Multiple Man‘ini beyaz perdede izleyebiliriz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Hugh Jackman, Wolverine'in Tahtını Kime Bırakmak İstediği Hakkında Konuştu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.