Sinema Haberleri

Infinity War Filmleri Tüm Marvel Karakterlerini Bir Araya Toplayacak

thanos-infinity-stones-banner

Sıradaki Avengers filmleri; Avengers: Infinity War Part I ve Avengers: Infinity War Part II yönetmenleri Russo kardeşler (Anthony Russo ve Joe Russo), katıldıkları Wizard World New Orleans buluşmasında bu iki parçalık film macerasının tam 67 Marvel karakteri barındıracağını açıkladılar!

Asıl bomba bu değil! Russo kardeşler aynı zamanda çok beklenen bu filmlerin bütün Marvel Sinema Evreni’ni birleştireceğini de söylediler. Biz Marvel hayranları da bu duruma Marvel TV dizilerindeki karakterlerin de dahil olup olmadığını merak etmedik değil. Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist ve Agents of S.H.I.E.L.D akla gelen ilk diziler.

russo-kardesler

Filmlerin yapım aşaması birkaç ay içinde başlayacak ve Russo kardeşler yaptıkları açıklamayla henüz hiçbir Marvel karakterini kafalarından elemediklerini söylediler.

Mayıs ayında yaptıkları bir röportajda her ne kadar Sinema Evreni’ndeki karakterlere odaklanmış olsalar da TV karakterlerini de kesinlikle düşündüklerini söylemişlerdi. Toronto Sun’da yaptıkları yeni bir röportajda ise bu konuyu hala düşündüklerini ama henüz hiçbir detayı kesinleştirmediklerini söylediler. Anthony Russo’nun küçük rollere sahip karakterlerin büyük bir etki yaratacağına ilişkin yaptığı açıklama ise şöyle;

Bütün karakterleri değerlendiriyoruz. Filmlerde olacak olaylar konusunda çok detaylı konuşmak istemiyoruz. İzleyiciler için sürpriz olmasını istiyoruz. Civil War filmde yaptığımızın aynısını Avengers’da da yapacağız. Yani karakterin ekranda gözükme süresinin önemi olmayacak, o sürede yaptıklarıyla izleyicide uyandırdıkları heyecan ön planda olacak

Guardians-of-the-Galaxy-The-Avengers

Mayıs ayındaki buluşmada, Russo kardeşler yakın zamanda başrolü belli olan Captain Marvel’ın da hikayenin bir parçası olacağını söyledi. Tabii o zamanlar Brie Larson henüz Carol Danvers rolünü kapmamıştı ama artık belli olduğu için Joe Russo kendisiyle çalışacakları için çok mutlu olduklarını söyledi.

Filmin yapım aşamasının Kasım ayında başlaması planlanıyor. Hatta film için oluşturulan geçici set ortamında çektiği resimleri de sosyal medya hesapları üzerinden paylaşmaya başladı bile!

Filmler ve karakterler hakkında detaylar geldikçe paylaşmaya devam edeceğiz. O zamana kadar takipte kalın!

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Mayıs Ayında En Çok Satan 100 Grafik Roman

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. En sevdiğim karakter silver surfer bir onu çekmediler ya fantastik 4lü de kenar süsü yaptılar bıraktılar yazık değilmi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.