Sinema Haberleri

Guillermo Del Toro’nun “Star Wars” Gangster Filmi!

star-wars-the-empire-banner

Yeni filmi Crimson Peak’in tanıtımı için San Diego Comic-Con’da bulunan Guillermo Del Toro, basın toplantısında Star Wars antolojisinin gangsteri olan Jabba The Hutt’ın köklerini anlatan bir film düşlediğini belirtti.

Kendisine yöneltilen ‘’Star Wars filmi çekseydiniz nasıl bir şey olurdu?’’ sorusuna Del Toro’nun cevabı Star Wars’u başka bir antoloji ile buluşturdu.

del-toro

Ünlü yönetmen ‘’Godfather’ı andıran ve Jabba The Hutt’ın güçlenişini konu alan bir film çekmek isterdim. Bir, çünkü bana en çok benzeyen karakter o ve onu seviyorum. Hutt tipi bir mafya fikrine bayılıyorum, tam bir nokta atışı olurdu… Karaktere bayılıyorum.’’ sözlerine yer verdi.

J.J. Abrams’ın yöneteceği yeni Star Wars filmi ile ilgili önceden kendisinin telefonla arandığını belirten Meksikalı yönetmen, kendisinin meşguliyetinden dolayı işin bir telefondan öteye gitmediğini vurgulamayı da ihmâl etmiyor. Bu fikrinin yalnızca bir geek’in hayali olduğunu belirten Del Toro, öncesinde yapılacak pek çok işi olduğunu söyleyerek gelecek dönemde yeni projelerle döneceğinin de sinyallerini veriyor.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Ben Affleck, Batman Filmi Hakkında Son Kararını Verdi

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. jabba mı ? o kadar karakter varken jabba ya, o çirkin lüzumsuz yağ tulumunun maceralarını izlemeyi hiç istemezdim, hani belki bir çizgi roman serisi ama jabba için bir filmin iyi bir hasılatla sonuçlanacağını sanmıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.