Sinema Haberleri

‘Ghostbusters 3’ Filmi 2015’e Kaldı!

ghostbusters-banner

Son haberlere göre, meraklıları tarafından uzun süredir beklenen yeni Ghostbusters filminin çekileceği kesinleşti, ama çalışmalar 2015 yılında başlayacak.

Yeni ‘Ghostbusters 3’ filmini üstlenen Sony Pictures’e göre, 2015 başında çekimlere başlanacak. Fakat tek bir sorun var; orijinal Ghostbusters aktörlerinden olan Harold Ramis’in Şubat ayındaki vefatı, yakın dostu ve Ghostbusters filmlerinin yönetmeni Ivan Reitman’ı epey etkilemiş. Reitman yeni filmde yönetmenlik koltuğunda yer almayacağını ama yapımcı olarak projede bulunacağını açıklamış. Reitman ayrıca bu önemli film serisi için yeni ve uygun bir yönetmen bulmak için elinden geleni yapacağını da belirtmiş.ghostbusters_movie_image_01

Reitman ve orijinal aktörlerden Dan Aykroyd’un uzun zamandır Ghostbusters’ı yeniden canlandırmayı istedikleri konuşuluyordu. Hatta Bill Murray’nin orijinal rolüne geri dönmesi için epey uğraştıkları da biliniyordu. Murray’in kesinlikle yeni filmde oynamayacağı açıklanıp da, üzerine Ramis’in ölümünün gerçekleşmesi Reitman’ın kararını kesinleştirmiş gibi görünüyor.

Ama Reitman’ın yaptığı açıklamada yeni filmin orijinalilerine mümkün olduğu kadar bağlı kalacağını söylemesi içimizi rahatlatıyor. Gerçi yeni ekipte kaç hayalet avcısı olacağı, kimlerden oluşacağı ve yönetmenin kim olacağı konuları hala belirsizliğini koruyor. Sadece Reitman ve Sony’den projeden sorumlu Amy Pascal’ın elinde şimdiden kısa bir yönetmen seçim listesi olduğunu biliyoruz.

Ayrıca Reitman çekimlere 2015’in başında başlamak istediklerini de söylüyor, dolayısı ile filmin 2016 ortalarına doğru gösterime girebileceğini tahmin ediyoruz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.