Sinema Haberleri

Christian Bale, Batman Rolüne Dönme İhtimali Üzerine Konuştu

The Dark Knight üçlemesinde canlandırdığı Bruce Wayne karakteriyle hafızalarımızda yer eden Christian Bale bu rolü ancak Christopher Nolan isterse yeniden canlandırabileceğini söyledi.

Christian Bale daha öncesinde; Empire Of The Sun (1987), American Psycho (2000) ve The Machinist (2004) gibi filmlerle yeteneklerini ispat etmişse de The Dark Knight üçlemesiyle beraber artık geniş kitleler tarafından da tanınan bir oyuncu haline gelmişti.

The Dark Knight Rises filmiyle beraber Bruce Wayne rolüne veda eden ve her fırsatta artık süper kahraman filmleri çekmek istemediğini belirten Bale, bu inadını MCU’nun yeni filmi Thor: Love and Thunder’da, Gorr the Butcher karakterine hayat vererek kırmıştı.

Yeni filminin basın gösterimi esnasında Batman rolünü gelecekte tekrar oynama ihtimali üzerine bir soru alan Bale; bu konuda insanların bazen kendisine Batman rolü teklif edilmiş gibi davrandığını ancak böyle bir şeyden ne kendisine bahsedildiğini ne de gündeminde olduğunu belirtiyor.

Ancak kapıları tamamen kapatmayan Bale: “Nolan‘la üç film yapacağımıza dair bir anlaşmamız vardı, tabii mümkünse. Bu işi fazla uzatmadan bitirelim diyorduk. Ancak Nolan bir gün gelip, aslında anlatacak başka bir hikayem var ve bunu seninle yapmak istiyorum deseydi bende “Evet” derdim.” diyerek bunun ancak Nolan isterse mümkün olabileceğinin altını çizmiş oluyor.

Ancak bilinene göre Nolan, 2013 yapımı Man Of Steel filminde yazar olarak bulunmasından beri herhangi bir süper kahraman filmi projesi içerisinde bulunmuyor. Ancak gelecek nelere gebe bilemeyiz tabii ki. Biz yine de beklemede kalalım ve Nolan’ın tekrar bu janrda bir proje üreteceğini ümit edelim..

Kaynak: ScreenRant

Bu İçeriğe Oy Verin

Kaynak
Screenrant

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.