Sinema Haberleri

Deadpool 3’ün Senaristi, Yeni Wolverine’in Henüz Keşfedilmemiş Bir Oyuncu Olması Gerektiğini Düşünüyor

Hayranların, yeni Wolverine‘i kimin canlandırması gerektiğine dair deli gibi cast çalışmaları yapmalarına karşın Marvel, bu konuda pek acele etmiyor gibi gözüküyor.

Disney, 21st Century Fox’u geçtiğimiz yıllarda 71 milyar dolar karşılığında satın almış ve bu şirkete ait çoğu proje yeniden yapılandırılmaya başlanmıştı.

Bu satın almanın bir parçası olarak; bugüne kadar Fox bünyesinde olan X-Men ve Fantastic Four serileri Disney’in eline geçmişti ki bunun, anlaşmanın temel motivasyonlarından biri olduğunu tahmin etmek zor değil.

İlgili Makaleler

2019 yılında Fantastic Four filminin duyurusunun yapılması dışında, X-Men karakterlerinin geleceğine dair herhangi bir bilgi paylaşılmasa da Kevin Feige, geçtiğimiz aylarda yaptığı açıklamayla MCU’nun gelecek 10 yılının planlanmaya başladığını ifade etmişti.

Feige planlamasını yapadursun, fanların aklında tek bir soru var: “Wolverine‘i kim canlandıracak?” Bu konuda bu zamana kadar onlarca spekülasyon ortaya atıldı; Wolverine yeniden cast edilmeli mi? Hugh Jackman role geri döner mi? Wolverine‘i en iyi kim canlandırabilir? Ama Jackman‘ın Wolverine‘i öldü, nasıl geri dönecek?

Kaldı ki Jackman, rolü tamamen bıraktığını ve bir daha geri dönmeyeceğini de dile getirmişti.

Bu konuda herkesin bir fikri var gibi gözüküyor ama yakın gelecekte vizyona girmesi beklenen tek X-Men karakteri olan Deadpool‘un yeni filmi bize bu konuda bir ipucu verebilir.

MCU anlatısı içine nasıl dahil edileceğini henüz bilmediğimiz film, belki de Wolverine gibi birkaç X-Men karakterini bize tanıtabilir ki filmin senaristi Rhett Reese bu konuda muhatap almamız gereken isimlerden birisi olabilir.

Geçtiğimiz günlerde bir podcast yayınına katılan Reese, Jackman’ın role geri dönme ihtimali ve yeni Wolverine oyuncusu hakkındaki fikirlerini paylaştı.

Öncelikle bu konuda bir bilgisinin olmadığını, olsa bile paylaşamayacağını belirten Reese, yeni bir oyuncu cast edilmesi hakkında:

…Bu sefer Zack Galifianakis ya da Patton Oswalt gibi daha kısa biri olmalı. Dürüst olmak gerekirse de henüz keşfedilmemiş biri çünkü Jackman‘da henüz keşfedilmemişti ve hakkında; “Çok uzun”, “İyi gözükmüyor”, “Nedir bu Avustralya olayı?” gibi şeyler söylenmişti.

Özetle Jackman‘ın, Wolverine rolünü almasının biraz deneysel bir tercih olduğunu ifade etmeye çalışan Reese, son olarak Marvel için: “Eğer kartlarını doğru oynuyorlarsa rolü, muhtemelen daha önce hiç görmediğimiz birini vereceklerdir.” diyerek fanlara önemli bir mesaj veriyor.

Ancak… bu Temmuz ayında düzenlenecek olan Comic Con etkinliğinde tıpkı Mahershala Ali‘nin Blade için yaptığı gibi, ünlü bir oyuncunun, elinde şapkayla “Yeni Wolverine benim ulan!” diyerek sahneye çıkması çok da sürpriz olmaz açıkçası.

Kaynak: Geektyrant

Bu İçeriğe Oy Verin

Kaynak
geektyrant

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.