Sinema Haberleri

Avengers: Endgame 3 Saat Olacak

Herkesin heyecanla beklediği Avengers: Endgame hakkında bu aralar sürekli yeni bilgiler ve görüntüler geliyor. Bunların sonuncusu da filmin süresi hakkında. Anlaşılan o ki bizi 3 saatlik bir film bekliyor.

26 Nisan tarihinde seyirciyle buluşacak olan Avengers: Endgame‘in yönetmenleri Joe ve Anthony Russo, geçtiğimiz günlerde Collider ile yaptıkları bir röportajda filmin süresi hakkında açıklamalarda bulunmuşlar. Joe Russo konuyla alakalı şunları söylemiş:

Stüdyoyla en iyi hikayeyi çekeceğimiz konusunda uzlaşmıştık. Şu anda test gösterimlerinden gelen sonuçlar doğrultusunda da filmin oldukça iyi tepki aldığını görüyoruz. Tabii ki filmi daha bitirmedik ancak bulunduğumuz konumdan memnunuz. Ve belirtmemiz gerekiyor ki bu film kendinden önce gelen 22 filmin sonlandığı yer olacak. Bu açıdan anlatmamız gerek çok fazla hikaye var. Bu hikayeyi başarıyla anlatmanın en önemli ögesi de istediğimiz duyguyu verebilmek olacak. Bu kadar karışık bir hikayeyi güçlü duygusal anlarla anlatmak istiyorsanız da belirli bir süreye ihtiyaç duyuyorsunuz doğal olarak. Bu durumda da 3 saat gibi bir süreye ihtiyacımız var sanırım.

Elbette film sürelerinin sırf sinema salonları ya da stüdyolar yüzünden kısaltıldığına tanık olduk. Ancak Avengers: Endgame için işler farklı olacak gibi duruyor. Umarız Russo Kardeşler, süre sıkıntısı olmadan istedikleri filmi istedikleri şekilde çekebilirler. Biz de keyifle (3 saat ya da daha fazla olması da önemli değil) bu büyük finali izleyebiliriz.

Thanos’un Gazabından Kurtulmayı Başaran Süper Kahramanlar Belli Oldu

Ayrıca Avengers: Infinity War‘ın da 2 saat 40 dakika gibi bir süresinin olması Endgame’in de süre açısından bir kısıtlama yaşamayacağının bir göstergesi olabilir. Hem kim bilir, belki Marvel, bundan sonra (umarım ki) daha uzun filmler çekip karakterlerini de daha iyi işlemeye hevesli olur.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Hugh Jackman, Wolverine Olarak Geri Dönmeyi Düşünüyor

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.