Sinema Haberleri

Avatar 2 Set Görüntülerinde İnsan Askeri Uçağı Detayı

Görünen o ki Pandora‘da sadece Na’vi görmeyeceğiz.

Yeni bir Avatar 2 set fotoğrafı, muhtemelen Pandora‘ya giden bir insan askeri uçağının içine bir bakış atmamızı sağlıyor. Tüm zamanların en çok hasılat yapan filminin devamı olan Avatar 2‘den çok yüksek beklentiler var. Yönetmen James Cameron , izleyicileri fantastik Pandora gezegeniyle tanıştıran son derece başarılı 2009 bilimkurgu destanının devamını tasarlamak için çok sıkı ve yoğun çalışıyor.

Set fotoğrafına dikkatli baktığımızda, Avatar 2’de, Na’viler’le hatırı sayılır miktarda zaman geçirecek olsak da, bir insan serüveni de var gibi gözüküyor. İlk filmde gördüğümüz insanlardan oluşan askeri uçağın içini görüyoruz. Resimde hem Cameron hem de seriye yeni katılan askeri giysiler içinde Edie Falco görülüyor. EW‘nin haberine göre görseldeki araç, ilk filmde Pandora‘ya inen ve ortalığı kasıp kavuran aynı organizasyon olan RDA‘ya ait.

Ejderha Savaş Gemisi’nin dönüşü ile Avatar 2 bizlere sadece Pandora‘daki Na’vi perspektifini aktarmayacak. RDA’nın gezegene olan ısrarlı keşif isteği ile Na’vi arasında yeni bir destansı savaşa tanık olmamız oldukça olası. James Cameron, Pandora‘nın okyanuslarına ayrı bir özen gösteriyor. Set fotoğraflarının çoğunluğunun denizaltında geçmesi, bizlere filmde çok daha fazla denizaltı sahne ve aksiyon göreceğiz gibi gözüküyor.

Avatar 2, ABD’de 16 Aralık 2022’de vizyona girdi.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Robot Oyuncu Aypera'nın İsmine Isaac Asimov İlham Olmuş

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.