Sinema Haberleri

18 Yaş Üzeri Watchmen Filmi Mi Geliyor?

Sızdırılan bir Warner Bros. anketine göre Watchmen‘i yeniden beyaz perdede göreceğiz! Üstelik bu kez biraz daha vahşi görüntülerle de karşılaşabiliriz.

Watchmen çizgi romanı, daha önce 2009 yapımı bir live-action filmi ile sinemaya uyarlanmıştı. Artık kült halini almış bu başarılı çizgi romanın animasyon bir film uyarlaması da önümüzdeki yıllarda gelebilir.

Warner Bros. tarafından yönetilen “Warner Brothers A-List” adlı topluluk sitesinde yapılan bir ankette insanlara, animasyon bir Watchmen filmini satın alıp almayacakları soruluyor. Yapılan bu anketin internete sızdırılması sebebiyle Warner Bros.’un önümüzdeki günlerde bir açıklama yapılması muhtemel.

1986 yılında Alan Moore ve Dave Gibbons tarafından yaratılan Watchmen, 6 kahramanın kendi aralarındaki ilişkilerini ve geçmişlerinde yaşadıklarını konu alan ve günümüzde çizgi roman deyince akla gelen ilk eserlerden birisi. 2009 yılında Sucker Punch, Batman v Superman gibi filmlerden tanıdığımız Zack Snyder yönetmenliğinde live-action bir film ile karşımıza çıkmıştı. 2014 yılında yayınlanan Before Watchmen isimli, karakterlerin geçmişine odaklanan çizgi roman ile de 1 yıl öncesine kadar sürekli gündemde olan Watchmen, daha uzun süre konuşulacak gibi duruyor.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.