Haberler

RAINN RPG Bundle ile Cinsel İstismar Mağdurlarına Destek Olabilirsiniz

frp-kitap-banner

Bundle sistemine hepimiz aşinayız. Meraklısı olduğumuz kitapları, oyunları ve daha birçok medyayı bir arada, hem de çok uygun fiyatlara, bulma şansını yakalıyoruz. Özellikle konu yurtdışından alışverişe gelince zorlanan cepleri bir hayli rahatlatan bir uygulama bundle.

Birçok ürünü ekonomik olarak edinmenin yanı sıra, bu uygulama başka güzel durumlara da kapı açabiliyor. RAINN Rpg Bundle da bunlardan biri.

RAINN (Rape, Abuse & Incest National Network) uluslararası çalışan; tecavüz, ensest ve istismarın önüne geçmeye çalışan, bunun yanında mağdurlara ihtiyaç duydukları desteği vermek üzerine kurulmuş bir örgüt. Binden fazla uluslararası dernekle çalışan örgüt, her sene bu tür olayların son bulması için okullarda seminerler düzenliyor, suçluların cezalandırılması için davaları takip ediyor, mağdurları sosyal hayata geri kazandırmak için çalışmalar düzenliyor.

frp-oyun

RAINN’in, gelirleri tamamen mağdurların ihtiyaçlarına gidecek Rpg Bundle’ı, her türün meraklısı oyuncuya hitap edecek, birbirinden ilgi çekici oyunlar içeriyor. 25 dolara edinebileceğiniz Rpg Bundle’da Aberrant Rulebook, Contagion Second Edition, Do-Gooders & Daredevils: Knights of the Pentangle, Dungeon Crawl Classics Rpg, Firefly Echoes of War: Wedding Planners Cortex Plus, Hero Kids – Fantasy Rpg, ICONS Team Up, Kobolds Print and Slay Miniatures (Set One), Little Fears Nightmare Edition, Mermaid Adventures Rpg, Moon Dust Men, Night Witches, RAVENFELL: Core Set, Savage Suzerian (Savage Worlds), The Bones: Us and Our Dice, The Play’s The Thing ve Wraith Reckon kaynaklarını içeriyor.

Bu set, toplamda 197 dolar tutuyor ama toplam fiyat 25 dolara düşmüş.

Detayları öğrenmek ve bu güzel kampanyaya destek olmak isterseniz, burayı ziyaret edebilirsiniz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Valorant, Haziranda Tam Sürüme Geçiş Yapacak

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.