Oyun Haberleri

World Of Warcraft’ın Genişleme Paketi Dragonflight Tanıtıldı! Ejderhalarla Uçmaya ya da Onlara Dönüşmeye Hazır Mısınız?

Blizzard, geliştiricilerin canlı yayınında, World of Warcraft‘ın bir sonraki bölümünün perdesini araladı. Tamamen ejderhalarla ilgili olduğu ortaya çıkan Dragonflight genişleme paketinde; WoW oyuncuları, Dragon Isles‘ta Dracthyr olarak adlandırılan yeni ırka dönüşecek ve bazı ejderhaları sürebilecek.

World of Warcraft: Dragonflight genişleme paketi, bir kez daha oyunun kahramanlarının kötüleri alt etmesine yardımcı olacak Azeroth’un Dragon Aspect’lerine odaklanıyor. Aksiyonun çoğunun gerçekleştiği Dragon Isles, 4 bölgeye ayrılacak ve geliştiricilerin söylediğine göre; genişlemenin ana odak noktasını bu keşifler oluşturacak.

Dragonflight‘ta oyuncular, ejderha binicileri olmak ve dünyada dolaşmak için 4 yeni ejder bineği kullanmakla görevlendirilecek. Dracthyr adı verilen bazı ejderhalar insana dönüşebilecek. Ve bu yeni oynanabilir ırk, uzun menzilli saldırılar ve iyileştirmeler yapmak için yalnızca yeni bir Evoker sınıfından yararlanıyor. Çünkü Dracthyrler, WoW‘un mevcut ırklarından farklı olarak, diğer sınıfları kullanamayacak.

World of Warcraft: Dragonflight‘ın tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

YouTube player

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.