Oyun Haberleri

Torment: Tides of Numenera PC ile Birlikte Konsollara da Geliyor

torment-tides-of-numenera-banner

RPG sektöründe oldukça sevdiğim firmalardan biri olan inXile’ın geliştirmekte olduğu ve hali hazırda erken erişim statüsünde olan Torment: Tides of Numenera’dan yeni haberler var.

Torment: Tides of Numenera’nın çıkış tarihi şu ana kadar birkaç kez ertelendi. Oyunun çıkış tarihi 2017’nin başları gibi görünüyor. Açıklanan son haberdeyse PC sürümünün yanında PS4 ve Xbox One versiyonlarının da aynı anda yayınlanacağı söylendi.

torment-tides-of-numenera

Geliştiriciler, konsol versiyonları için Techland ile çalışıyor. Gamescom’da giden katılımcılar, konsol sürümlerini tecrübe edebilecekler.

inXile’ın CEO’su Brian Fargo oyun hakkında “Wasteland 2’nin konsollardaki başarısı ve hayranların ilgisinden sonra Torment: Tides of Numenera’yı konsollara çıkarmak planlarımızın arasında oldu. Özellikle Techland ile çalışma konusunda çok heyecanlıyız. Kaliteden hiçbir ödün vermeden konsollara uygun hale getirilmesi konusunu çok iyi anlıyorlar.” dedi.

İşin başında Brian Fargo olunca ve önceki oyunları ile Wasteland 2’ye bakınca zaten heyecanlanmamız için yeterli sebebi buluyoruz. Oyunun birkaç kere ertelenmesi ve erken erişim süresinde olmasına iyi yönünden bakabiliriz. Eksik yönlerinin giderilmesi için oyunculardan yeteri kadar geri bildirim alacak vakitleri olacak.

İlginizi Çekebilir  Devlerin Kapışmasının Sonucu Belirlendi - Fallout 4 vs. Starcraft II

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu