Oyun Haberleri

The Lord of the Rings: Gollum’da Türkçe Desteği de Var

Orta Dünya destanına bu kez, kaybettiği tek yüzüğü bir kez daha avuçlarının arasında tutma arzusuyla yanıp tutuşan Gollum olarak dalmamızı sağlayacak The Lord of The Rings: Gollum oyunu aralarında Türkçe‘nin de bulunduğu 13 dil desteği ile çıkacak.

Daedalis Entertainment tarafından geliştirilen hikaye odaklı macera oyunu The Lord of the Rings: Gollum, İngilizce arayüz, seslendirme ve altyazı ile çıkacak ancak arayüz ve altyazıları için Türkçe, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Kastilya İspanyolcası, Japonca, Korece, Lehçe, Brezilya Portekizcesi, Rusça, Basitleştirilmiş ve Geleneksel Çince desteği de sunacak.

The Lord of the Rings: Gollum Oyunundan İlk Kısa Fragman

J.R.R. Tolkien‘ın yarattığı Orta Dünya‘nın büyüleyici karakterlerinden Gollum‘a odaklanan oyun, Kara Kule‘deki esaret yıllarından Mirkwood Elfleri‘nin yanındaki zamana dair birçok macerayı içerecek. The Lord of the Rings: Gollum‘da oyuncuların verdiği kararlar ve oynayış şekilleri Gollum’un kişiliğini doğrudan etkileyecek. Yani iki taraf arasındaki mücadelede Gollum‘un karanlık tarafının mı kontrolü ele alacağını ya da bir zamanlar Sméagol olandan geriye bir umut ışığı kalıp kalmadığını seçmek bizim elimizde olacak.

İlginizi Çekebilir  Stygian Artık Türkçede!
İlgili Makaleler
Lord of the Rings: Gollum Oyunundan İlk Görüntüler Yayınlandı

Tek zihin, iki ego ile çıkacapımız seriven için daha ne kadar beklememiz gerektiğini bilmiyoruz çünkü henüz oyunun çıkış tarihi açıklanmadı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu