Oyun Haberleri

Star Wars: Knights of the Old Republic Remake Geliyor

Bir süredir söylentileri dolaşan Star Wars: Knights of the Old Republic Remake için ilk ciddi haber ortaya çıktı. Projenin arkasında Aspyr olacak.

Star Wars: Knights of the Old Republic, RYO oyunları arasında özel bir yere sahip. En iyiler listesinde her daim en üst sıralarda yer alan KOTOR, 2003 yılında piyasaya sürüldüğünde oyun sektöründe de birçok şeyi değiştirmeyi başarmıştı. Bioware’in başarılı RYO oyunu için bir süredir de Remake söylentisi dolaşıyordu.

Bloomberg’ten Jason Schreier’ın yer verdiği habere göre Bioware, projeyi Aspyr’e emanet etmiş durumda. Benzer şekilde birçok farklı basın kuruluşu da bu haberi doğrulayacak bilgiler paylaşmaya başladı. Yani anlayacağınız bir dönemin efsanesini modern cihazlarda, elden geçirilmiş görsellerle tekrar oynayabileceğiz.

Star Wars: Knights of the Old Republic Remake projesinin tamamen Aspyr’e verildiği de üzerinde durulması gereken bir konu. Remake haberleri ilk kez Ocak 2020 tarihinde ortaya çıkmış, ancak ne EA tarafından, ne de Bioware tarafından bir açıklama gelmişti.

Aspyr, 2005 yılından bu yana birçok eski oyunun elden geçirilmiş ya da yeniden yapılmış versiyonları üzerinde çalışıyor. LucasArts, 2K Games, Activision gibi büyük firmalarla çalışan Aspyr’in elden geçirdiği oyunlar arasında Star Wars: Jedi Knight Serisi, firmanın bu işi başarabileceğini kanıtı.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.