Oyun Haberleri

Sizin için 100 Adet League of Legends Kapalı Beta Anahtarı

league-of-legends-banner-700-2

League of Legends’ın Türkçe kapalı beta süreci başlıyor!

Siz de lol [@] frpnet.net adresine adınız ve soyadınızı belirterek kapalı beta key’i istediğinizi yazıp yollayabilir, elimizdeki 100 adet beta giriş kodundan birine sahip olabilirsiniz.

Kapalı betaya girdiğinizde League of Legends’ın yeni sürümünün özelliklerini görecek, oyunu tamamen Türkçe oynayacak ve Katarina karakterine, Katarina’nın Kum Fırtınası kostümüne sahip olacaksınız.

league-of-legends-turkceÜcretsiz bir oyun olan ve dünya çapında milyonlarca oyuncusuyla en büyük topluluklardan birisine sahip olan League of Legends, Türkiye’de açılan Riot Games ofisiyle birlikte Türk oyuncular için özel içerik ve çalışmalarını sürdürüyor. Kısa adıyla lol olarak tanınan oyun, yarım saat ila bir saatlik maçlar şeklinde oynanıyor. Genellikle 5 vs 5 şeklinde oynanan maçlarda sayısız farklı fantastik kahraman, birbirinden güçlü silah ve yetenek kombinasyonlarıyla bir güç ve prestij savaşına tutuşuyorlar. Milyon dolar ödüllü ve canlı yayınlanan turnuvalarıyla dünya çapında oyunculuğun önemli markalarından birisi haline gelen League of Legends’ın ülkemizde de çok büyük bir oyuncu kitlesi var.

Türk oyuncular için tam Türkçe desteği oldukça önemli bir adım niteliğinde. Lol oyuncuları kapalı beta çekilişine katılıp şanslarını deneyebildikleri gibi, lol [@] frpnet.net adresine attıkları mail ile beta koduna ve beraberinde hediye edilen Katarina ve kostümüne kesin olarak sahip oluyorlar.

Elimizdeki 100 League of Legends kapalı beta anahtarından birini almak için acele edin… 

Not: Kapalı beta anahtarını nasıl kullanacağınızı anahtarı size yolladığımız e-posta ile anlatacağız. Katılım elimizdeki anahtar stoklarıyla kısıtlıdır.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.