AYBABTUOyun Haberleri

Red Dead Redemption Remastered Yolda Olabilir

Serinin ikinci oyunu ile bütün oyuncuları kendine hayran bıraktıran Rockstar Games, serinin Red Dead Redemption Remastered versiyonunu geliştiriyor olabilir.

Rockstar Games‘in en iyi oyunlarından birisi olan Red Dead Redemption 2‘nin ilk oyunu Red Dead Redemption, yakında karşımıza yenilenmiş grafik motoru ve oyun dizaynı ile karşımıza gelebilir.

Rockstar Magazine, RDR Remastered‘ın şu anda yapım aşamasında olduğunu iddia etti. Henüz hangi platformlara çıkacağı konusunda net bir bilgi verilmemiş olsa da, PC, Xbox ve PS için çıkacağı ön görülüyor. Net olmayan bir diğer bilgi ise ne zaman çıkacağı. Söylentiye göre remaster versiyon tamamıyla yenilenmiş bir oyun yerine; görsel iyileştirme ve genel oyun ve arayüz güncellemelerini içeren bir paket olacak.

Red Dead Redemption, Mayıs 2010’da Playstation 3 ve Xbox 360‘a çıkmıştı. 2020 yılının Kasım ayında Red Dead Redemption Remastered, Amazon‘da Aralık oyunları arasında listelenmişti ancak bu gerçekleşmemişti.

Söylentilerin devamına göre, RDR Remaster, Red Dead Online ile paralel şekilde ilerleyecek ve oyuncuların “aynı platformda” bulunacağı belirtildi. Tüm bu söylentilerin yanı sıra, Red Dead Redemption 3‘ün de yapım aşamasında olduğu iddia edildi ve 3. oyunla ilgili ilk oyunun remasterında bazı ipuçları göreceğimiz söyleniyor.

Red Dead gibi bir serinin Rockstar elinde müthiş bir seri olacağından kesinlikle şüphem yok. Peki siz neler düşünüyorsunuz?

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Yeni Game of Thrones Kitabının Çıkış Tarihi Yanlışlıkla Sızdırıldı!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.