Dizi Haberleri

Rockstar Games’i Konu Alan Yeni Dizide Tanıdık Bir İsim!

daniel-radcliffe

Sevelim ya da sevmeyelim, Grand Theft Auto (GTA) ne kadar tartışmalı bir oyun olursa olsun, oyun dünyası için bir mihenk taşıdır.

Kimler geldi kimler geçti, hiçbirisi GTA kadar sevilmedi. Cümle alem bu başarının farkındayken, birilerinin bundan şimdiye kadar bir hikaye çıkartmaması şaşırtıcıydı doğrusu.

BBC bu ayıbın farkına varmış olacak ki, geçtiğimiz ay bu başarının mimarı olan Rockstar Games‘in öyküsünün anlatılacağı, “The Gamechanger” adlı bir televizyon filmi projesinin kapıda olduğunu duyurmuş, hepimizin ilgisini çekmeyi başarmıştı.

gta-v

Yapıma dönük ilgimizi kat be kat arttıran gelişmenin haberini bugün aldık; The Hollywood Repoter’ın haberine göre, BBC, dizide Rockstar Games’in kurucu ortaklarından biri olan Sam Houser‘ı ekranlara taşıması için akıllarımıza alnındaki yara ve elindeki asa ile kazınan Daniel Radcliffe ile anlaşmak üzere!

sam-houser

90 dakikalık filmde, daha önce Misfits ve Black Mirror gibi dizilerde de çalışmış olan Owen Harris yönetmen koltuğuna otururken, James Wood senaryoyu kaleme alıyor.

Yapım, Nisan ayı içerisinde BBC Two kanalında izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor.

İlginizi Çekebilir  Doctor Who 9. Sezon Fragmanı Yayınlandı!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu