Oyun Haberleri

Red Dead Online Süreci Resmen Başladı!

Rockstar Games’in yeni gözbebeği Red Dead Redemption 2’nin Online kısmı 27 Kasım tarihi itibariyle peyderpey başladı.

Bir aydır soluksuz biçimde oynadığım Red Dead Redemption 2’nin en çok beklediğim kısımlarından biri de Online tarafı olacak. GTA Online ile de bir süre haşır neşir olmuş ve Rockstar’ın bu kısımda ne kadar başarılı olabileceğini görmüştüm. Düşünün, GTA Online 2013 yılında piyasaya sürülmüş ve tam beş yıldır geliştirilmeye devam ediyor. Aynı şekilde RDR2’nin online kısmının da bu kadar uzun soluklu olması bekleniyor.

Peki Red Dead Online oynayabilmek için ne yapmanız gerekiyor? Oyunun Ultimate Edition sürümünü satın alanlar zaten şu aralar Online kısma girmiştir. 27 Kasım itibariyle oyuna girdiklerinde Online Beta isimli yeni bir sekme görecekler. 29 Kasım tarihinde ise oyuna ilk defa 26-29 Ekim tarihleri arasında giriş yapan oyuncular Online kısmı deneyimleyebilecek. 30 Kasım tarihinde ise tüm konsol oyuncuları Red Dead Online’a giriş yapabilecekler.

Tabii bu bir haftalık sürecin Online Beta altında sunulması planlanıyor. Daha önce GTA Online piyasaya çıktığında, server çökmeleri, kopmalar ya da hatalarla karşılaşılmıştı. Anlaşılan o ki Rockstar Games, benzer hatalarla karşılaşmamak adına, oyunun Online kısmını peyderpey piyasaya sunarak emin adımlarla ilerlemek istiyor.

17 dakikalık oynanış videosunu da bırakalım.

İlginizi Çekebilir  Legend of Grimrock, iPad'e Geldi!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu