Oyun Haberleri

Pillars of Eternity 2 Geliyor Olabilir

Obsidian denilince aklımıza, bizi dünyalarıyla büyüleyen oyunlar geliyor. Bu yüzden internet sitelerinde bir hareketlilik olunca heyecanlanmamak elde değil.

Son bir haftadır Obsidian’ın internet sitesine girdiğimizde bazı görseller bizi karşılıyor. Pillars of Eternity’yi oynayanlar referansları hemen bilecektir. Yayınlanan ilk üç resim, oyundaki yoldaşlarımız olan Eder, Aloth ve Pallegina hakkında. 

İlk oyundaki 3 karakterin devam oyununda olacağına dair bir işaret olabilir. Fakat en son yayınlanan görseller hiçbir yoldaşımızı işaret etmiyor.

Yapımcılar yeni oyunun farklı bir bölgede geçeceğini belirtmişlerdi. Son görsel onunla ilgili olabilir. Oyunu oynarken hep Vailian Republics’i merak etmiştim. Pallegina’nın olmasına güvenerek gelecek oyunda oraları ziyaret edeceğimizi düşünüyorum.

Obsidian’dan resmi bir açıklama gelmeden internetteki teoriler daha da çoğalacaktır. Lafı daha fazla uzatmadan Pillars of Eternity’yi tekrar indirmeye başlayalım ve sizi şu ana kadar yayınlanan görsellerle baş başa bırakalım.

İlginizi Çekebilir  Overwatch'un Beta Tarihi Belli Oldu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu