Anasayfa » Haberler » Oyun Haberleri » Pillars of Eternity 2: Deadfire Geliyor!

Pillars of Eternity 2: Deadfire Geliyor!

Bir süredir Obsidian Entertainment’ın web sitesinde bir şeyler oluyordu. Web sitesine sürekli yeni görseller ekleniyor ve bu görseller ile bir mesaj verilmeye çalışılıyordu. Pek çok RPG sever gibi biz de ne olduğunu çoktan anlamıştık.

Pillars of Eternity 2 geliyor mu derken detaylar yanlışlıkla açıklandı.

Obsidian Entertainment’ın web sitesinde herhangi bir değişiklik olmadan dünyaca ünlü oyun sitesi Polygon, yanlışlıkla Pillars of Eternity 2 oyununun detaylarını yayınladı. Oyun bilgileri Obsidian tarafından basınla paylaşıldı ancak haberin yayını ile ilgili ambargo vardı. Yani haber, belli bir gün ve saate kadar yayınlanmayacaktı. Polygon yanlışlıkla ambargoyu deldi ve bilgiler anında yayıldı.

Oyunun ismi Pillars of Eternity 2: Deadfire olacak.

Oyun, ilk oyun olan Pillars of Eternity’nin kaldığı yerden devam edecek. 

Fig’de başlayacak olan kampanyada hedef 1.1 milyon dolar olacak ve 2.25 milyon dolara kadar hedefler konacak.

Pillars of Eternity 2: Deadfire’da hem karada hem de denizde seyahat etme imkanı bulacağız ve yeni yerler ve kültürlerle karşılaşacağız. Oyuncu olmayan karakterler de statik değil dinamik davranacaklar ve kendi yaşamlarına uygun şekilde başka yerlere gidip kendilerince kararlar alabilecekler. Ayrıca eski dostlarımızdan bazıları da geri dönecek.

Önceki oyundaki kayıt dosyalarınız duruyorsa oyuna aktarıp aynı karakterinizle kaldığınız yerden devam edebileceksiniz.

Resmi açıklama yapılmadan bizden duyun istedik. Pillars of Eternity 2: Deadfire oyununun Fig kampanyası için paranızı şimdiden hazırlayın.