Oyun Haberleri

Pillars of Eternity 2: Deadfire Geliyor!

Bir süredir Obsidian Entertainment’ın web sitesinde bir şeyler oluyordu. Web sitesine sürekli yeni görseller ekleniyor ve bu görseller ile bir mesaj verilmeye çalışılıyordu. Pek çok RPG sever gibi biz de ne olduğunu çoktan anlamıştık.

Pillars of Eternity 2 geliyor mu derken detaylar yanlışlıkla açıklandı.

Obsidian Entertainment’ın web sitesinde herhangi bir değişiklik olmadan dünyaca ünlü oyun sitesi Polygon, yanlışlıkla Pillars of Eternity 2 oyununun detaylarını yayınladı. Oyun bilgileri Obsidian tarafından basınla paylaşıldı ancak haberin yayını ile ilgili ambargo vardı. Yani haber, belli bir gün ve saate kadar yayınlanmayacaktı. Polygon yanlışlıkla ambargoyu deldi ve bilgiler anında yayıldı.

Oyunun ismi Pillars of Eternity 2: Deadfire olacak.

Oyun, ilk oyun olan Pillars of Eternity’nin kaldığı yerden devam edecek. 

Fig’de başlayacak olan kampanyada hedef 1.1 milyon dolar olacak ve 2.25 milyon dolara kadar hedefler konacak.

Pillars of Eternity 2: Deadfire’da hem karada hem de denizde seyahat etme imkanı bulacağız ve yeni yerler ve kültürlerle karşılaşacağız. Oyuncu olmayan karakterler de statik değil dinamik davranacaklar ve kendi yaşamlarına uygun şekilde başka yerlere gidip kendilerince kararlar alabilecekler. Ayrıca eski dostlarımızdan bazıları da geri dönecek.

Önceki oyundaki kayıt dosyalarınız duruyorsa oyuna aktarıp aynı karakterinizle kaldığınız yerden devam edebileceksiniz.

Resmi açıklama yapılmadan bizden duyun istedik. Pillars of Eternity 2: Deadfire oyununun Fig kampanyası için paranızı şimdiden hazırlayın.

İlginizi Çekebilir  Afgulistan

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Bu tarz yorumlardan çok sıkıldım artık. Az otur çalışta dil öğren bari bir işine yarar. Sonra bana teşekkür edersin.

  2. iyi de dil ile alakası yok ki kimse ispanyol’a, italyan’a, japon’a “az oturda ingilizce çalış sonra bana teşekkür edersin” diyor mu? ben anladığım halde türkçe olmasını isterdim. asıl sıkıcı olan senin gibi yorum yapanlar kimse para verip (ki standart üzerinde para bizim ülkemizde) bir de oturup anlamak için dil öğrenmek zorunda değil!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu