Oyun Haberleri

Oyunseverlerden Bilimkurguya 26 Milyon Dolar!

Star Citizen Banner

Efsanevi uzay simülasyonu Wing Commander’ın yaratıcısı Chris Roberts çalıştığı çeşitli firmalardan sonra son olarak Cloud Imperium Games Corporation firmasını kurmuş ve yeni uzay simülasyon oyunu projesi olan Star Citizen’ı geçtiğimiz yılın son baharında Kickstarter üzerinden oyunseverlerin önüne sunmuştu.

500.000$ hedefiyle çıktığı Kickstarter serüveninde bir ayda 2.134.374$ toplayan Roberts oyun üzerinde çalışmaya derhal başlamanın yanında site dışı bağış toplamaya devam etti.

İlgili Makaleler

Star Citizen BarNe var ki her firma Kickstarter sonrası özellikle Paypal üzerinden bağış toplamaya devam ediyor diyebilirsiniz, lakin Star Citizen geçen bu bir yıllık süre zarfında şu an 291,858 destekçiden toplam 26,111,266$ toplayarak tarihin en başarılı halk destekli projesi unvanını ele geçirdi!

Uzayın derinliklerinde gemimizle dolaşıp savaşlar yapabileceğimiz, aynı zamanda multiplayer desteği ile arkadaşlarımıza karşı savaşabileceğimiz Star Citizen oyununun ne zaman çıkacağını tam olarak bilmiyoruz ancak pek çok oyuncu gibi biz de ne ile karşılaşacağımızı ve oyunu merakla bekliyoruz.

Oyunun resmi sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Oyunun tanıtım videosu da oldukça güzel:

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.