Oyun Haberleri

Jade Raymond, Playstation’a Bağlı Yeni Bir Stüdyo Kurdu

Oyun dünyasının önemli isimlerinden biri olan Jade Raymond, PlayStation markasına bağlı yeni bir stüdyoyla çıka geldi. Yeni stüdyonun isminin Haven olduğu duyuruldu.

Jade Raymond, oyun dünyası için çok önemli isimlerden biri. Oyun sektörüne kazandırdıkları bir hayli fazla. Assassin’s Creed serisinin ortaya çıkmasını sağlayan, sonrasında Watch Dogs‘a el atan Raymond, son olarak Electronic Arts için danışmanlık yapmaktaydı. Yönetmenlik macerası bitmemiş olacak ki bu sefer soluğu PlayStation‘da aldı.

Jade Raymond

Firmanın resmi blog sayfasında yayınlanan haberde, Jade Raymond’ın Haven isimli oyun stüdyosunun başına geçtiği duyuruldu. Raymond, aradan bu kadar uzun zaman geçmesine rağmen halen oyun yapma tutkusunu kaybetmediğinden bahsederek, yeni bulunduğu iş alanı için PlayStation Studios’a da teşekkürlerini sundu.

Haven’ın henüz ne tarz bir stüdyo olduğu bilinmiyor. Ancak duyuruyla beraber, şu an adı açıklanmayan yeni bir marka üzerinde çalışmaya başladıkları da duyuruldu. Yani anlayacağınız Haven, PlayStation konsollarına özel içeriklerle karşımıza çıkacak.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  AMD ve FRPNET İş Birliği ile Total War: Warhammer Kazanma Şansı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.