Oyun Haberleri

Humble Bundle’dan Efsanevi Might and Magic Paketi!

heroes-banner-oyun

Bilgisayar oyunlarıyla içli dışlı olup Humble Bundle‘ı duymayanımız yoktur. Her türden oyunu bir araya getiren ve cep dostu fiyatlarla oyunculara sunan bu paylaşım ağı gönüllerimizde şüphesiz ki ayrı bir yere sahiptir.

Humble Bundle bugüne kadar yaptığı tüm güzelliklere bir yenisi ekliyor ve bir araya getirdiği efsanevi Might & Magic paketiyle bir kez daha kalplerimizi çalıyor!

Might & Magic, ilk olarak 1986 yılında Might and Magic Book One: The Secret of the Inner Sanctum ile başlamış, hâlâ devam eden ve geniş çaplı hikayesiyle oyuncular tarafından en iyi rol yapma oyunlarından biri sayılan seri. Might & Magic dünyasının fantastik strateji oyunu Heroes of Might and Magic serisi ise hemen hemen her oyuncunun sabahlara kadar oynadığı ve en çok oynanan oyunlardan birisi olarak tarihe adını yazdırmış bir oyundur.

heroes-of-might-and-magic

Humble Bundle tarafından bir araya getirilen paket, serinin neredeyse tamamını içeriyor. Eğer hâlâ bu inanılmaz seriyle tanışmadıysanız ya da halihazırda seriyi biliyor ve anılarınızı tazelemek istiyorsanız bu paket kaçırılmayacak bir fırsat! Öve öve bitiremediğimiz muhteşem pakete buradan ulaşabilirsiniz!

Hazır bu fiyata bulmuşken kaçırmayın!

İlginizi Çekebilir  PlayStation 5'in Oyun Kütüphanesi Çok Sağlam Olacak

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu