Oyun Haberleri

Fallout: New Vegas 2 Yolda Gibi…

Fallout 4 piyasaya çıkalı daha 1 seneyi henüz geçmişken yeni Fallout oyunu söylentileri de çıkmaya başladı. Daha önce Fallout: New Orleans oyunu söylentilerini sizlere sunmuştuk ama bu sefer işler biraz daha ciddi görünüyor!

Fallout: New Orleans oyunu için dolaşan söylentiler arasında oyunu Obsidian Entertainment‘ın yapabileceğinden bahsetmiştik. Şimdi de Obsidian Entertainment’a yakın birileri Fallout: New Vegas 2 oyununun yolda olduğu bilgisini sızdırdı.

Fraghero sitesi, Fallout: New Vegas 2 oyununun planlandığını ve yakın zamanda duyurulabileceğini açıkladı. Fraghero ekibinin açıklamış olması söylentileri güçlendiriyor çünkü site, Red Dead Redemption 2 ve The Last of Us 2 oyunlarını da açıklanmadan önce duyurmayı başarmıştı.

Fallout: New Orleans ismi ortaya çıktığında çok heyecanlanmıştık fakat bilgi sızdıran kaynaklar oyunun New Orleans’ın Fallout: New Vegas 2 olduğunu bildirmiş.

Obsidian, kendi web sitesinde bazı görseller yayınlayarak yeni bir oyun için çalışmalar başlatmıştı ve buna da Project Louisiana adını vermişti. Louisiana adını görünce “Fallout mu geliyor?” düşüncesi daha da ağırlık kazandı tabii ama sonrasında bu görsellerin tamamen Pillars of Eternity 2 için tasarlandığı, Project Louisiana’nın da Pillars of Eternity 2’nin kod adı olduğu ortaya çıktı.

2011 yılında çıkan ve pek çok platformdan “Yılın RPG Oyunu” ödülünü alan Fallout: New Vegas 12 milyondan fazla satış yaptı. Birkaç gün sonra yeni bilgiler de geleceğini söylüyorlar. Size Fallout söylentilerini her şeyiyle ileten FRPNET bu gelişmeyi de yakından takip edecek!

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Steam Sonbahar İndirimleri Başladı!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.