Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Oyun Haberleri » Fallout 4’ün Senaryosu, Fallout 3 ve Skyrim’in Birleşiminden Bile Daha Detaylı Olacak

Fallout 4’ün Senaryosu, Fallout 3 ve Skyrim’in Birleşiminden Bile Daha Detaylı Olacak

fallout-4-welcome-home-banner

Bildiğimiz gibi Bethesda, uzun bir süredir nükleer kıyamet sonrasında yaşam mücadelesini konu alan ünlü serisi Fallout’un bir sonraki oyunu Fallout 4 üzerinde çalışıyor.

Yapım ekibi oyunla ilgili konuştukları her platformda oyunun ne kadar detaylı olacağından bahsetmişti ama detayların boyutları, Bethesda’nın resmi Twitter hesabından paylaştığı tweet ile belli oldu.

“Yıllardır süren Fallout 4 ses kayıtları sona erdi.” yazan tweette, oyunda tam 111 binin üzerinde, Fallout 3 ve Skyrim’in toplamından daha fazla, kayıtlı diyaloğun olduğundan bahsediliyor. Tek başlarına devasa oyunlar olan Fallout 3 ve Skyrim’in birleşiminden bile daha büyük bir oyundan açıkçası gözümüz biraz korkmadı değil.

Ana karakterimizin tamamen seslendirilmiş olması, Fallout oyunlarında daha önce görmediğimiz türden detayları da beraberinde getiriyor.

Bethesda’nın eleştirileri üzerine çektiği bir karakter ise, sürekli aynı seslendirme sanatçılarını kullanmaları. Seslendirilmiş diyaloglar yoğunlukta olsa bile, sürekli aynı kişilerin sesini duymak sinir bozucu olabilir. Hele de söz konusu 11 binden fazla diyalogsa. Umuyoruz ki Bethesda eleştirileri dikkate alarak oyunculara geniş bir ses yelpazesi sunar.

İlginizi Çekebilir  Magic: The Gathering'in "Alpha Black Lotus" Kartına Servet Ödediler!