Oyun Haberleri

Fallout 4 Hakkında Yeni Bilgiler Geliyor

fallout-4-welcome-home-banner

Fallout 4 oyunu hakkında çıkan yeni haberler bitmiyor. Son zamanlarda küçük küçük açıklamalar geldi, biz de bunları bir araya getirelim istedik.

İlgili Makaleler

Oyun İçin Dev Kılavuz

fallout-4-guideÖncelikle oyunla aynı gün satışa çıkacak olan Prima’s Official Strategy Guide kitabının dev bir kitap olacağını belirtelim. Kitabın yaklaşık 400 sayfa olacağı belirtiliyor. Oyunla ilgili her türlü bilgiyi kitapta bulmak mümkün. Karakter yaratma, karakter özellikleri, yaratıklar, şehirdeki bölgeler, görevler ve oyundaki pek çok detay bu kitapta. 400 sayfalık bir strateji kitabı, oyunun da ne kadar geniş olacağını gösteriyor.

Kitabı hemen buradan ön sipariş verebilirsiniz.

Peki Ne Kadar Geniş Olacak?

400 sayfalık bir strateji rehberi olur da 10 saatlik bir oyun olmaz tabii ki. Oyunun yapımcılarından Jeff Gardiner, “Oyunu 400 saatten fazla oynadım ve halen karşıma daha önce görmediğim şeyler çıkıyor,” açıklaması yaptı. Tabii ki oyunun ana senaryosu 400 saat sürmeyecek ancak Boston’ı dolaşıp etrafı keşfetmek, yan görevleri yapmak, ev kurup küçük bir kasaba yaratmak veye etraftan eşyalar toplayıp silah veya malzeme yapmak isteyenler 400 saati geçebilirler.

fallout-4

Bunca Saat Hep Aynı Seviyede Mi Oynayacağız?

Fallout 4’ün ilginç yanlarından birisi de bu olacak doğrusu. Oyunda bir seviye sınırlaması olmayacak, yani 20. seviyeye gelip geri kalan saatleri hep aynı seviyede oynamayacağız. Seviye almaya devam edip güçlenmeye de devam edeceğiz. Bu dengeyi umarım iyi sağlarlar, 50. seviyeye ulaşıp Deathclawlar’ı yumrukla dövmeye başlamayız umarım.

Oyun 10 Kasım’da çıkıyor. Fragman incelememize buradan, Fallout hakkında detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Fallout 4 gelene kadar ne yapacağınızı bilmiyorsanız sizi buraya alalım.

fallout-combat

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Star Trek Online, 5. Yılına Özel Bilgiler Yayınladı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.