Oyun Haberleri

Diablo 2 Ve Warcraft 3 Yenileniyor Olabilir

Geçtiğimiz birkaç yılda oldukça fazla oyun piyasaya çıktı. Bunların çoğu oyuncular tarafından beklenilen ilgiyi görmedi. Oyuncular genellikle haklı oluyordu ve oyun eksikliğinden dolayı eskiye dair büyük bir özlem içerisindeydi.

Bu özlemin bir kısmı hepinizin tahmin edeceği üzere Blizzard oyunlarına. Teknolojinin hızlı bir şekilde gelişmesiyle eski oyuncular Starcraft, Diablo ve Warcraft oyunlarını günümüz teknolojisiyle rahatça oynamanın hayalini kuruyorlardı. Starcraft’ın yenilenmiş versiyonu doğrulanmıştı. Şu ana kadar Diablo 2 ve Warcraft 3 için herhangi bir resmi açıklama yapılmadı. Bir gün yapılacağına dair umutlarımızı yükselten bir gelişme oldu.

Hayallerimiz sandığımızdan daha kısa sürede gerçekleşebilir. Blizzard’ın sitesinde yer alan bir ilanda yeni programcılar arandığı belirtiliyor. İşin ilginç yanı ilanın başında Starcraft, Diablo 2 ve Warcraft 3’ten bahsediliyor olması.

Blizzard’ın iş ilanında, “İçerdikleri muazzam hikayelerin yanısıra yoğun biçimde çok oyunculu olarak oynanabilen bu oyunların yeniden yapılacak olması tamamen işletim sistemlerinin, donanımların ve çevrimiçi servislerin gelişmesiyle birlikte eski nesle özgü heyecanların tazelenmesi anlamına gelecek. Böylece yetenek, tutku ve zor işlerin yapılabilirliği zaferle taçlandırılıp bu oyunları oynayan yeni nesil oyuncular için de efsane haline gelecek.” cümlelerine yer verildi.

Bu ilana dayanarak umutlarımızı yaşatabiliriz. Remastered versiyonlarının gelmesi uzun sürebilir ama geldiğinde hem yeni oyuncular tanışabilecek hem de eski oyuncular doyasıya özlem giderebilecek.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Neverwinter: The Cloaked Ascendancy Çıktı!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.