Oyun Haberleri

Detroit: Become Human, Heavy Rain ve Beyond: Two Souls PC’ye Geliyor

Fransız Quantic Dream stüdyosunun PlayStation’a özel 3 oyunu bilgisayarlara gelmeye hazırlanıyor. Epic Games üstünden satışa sunulacak oyunlar ise; Heavy Rain, Detroit: Become Human ve Beyond: Two Souls.

Çarşamba günü Game Developers Conference’ta yapılan duyuruya göre büyük bir hayran kitlesine sahip 3 PlayStation oyunu bilgisayarlarımıza geliyor.

Epic Games firması, konferansta yaptığı duyuruda 2019’un sonlarına doğru Detroit: Become Human, Heavy Rain ve Beyond: Two Souls oyunlarını Epic Store‘da PC için satışa sunacaklarını belirtti. Yaklaşık 1 yıl satışta kalacakları belirtilen oyunların teker teker satın alınacağı açıklandı.

Ocak ayında farklı platformlar için de çalışmayı hedeflediklerini belirten Quantic Dream firması, son çıkan haberle birlikte bu hedefine ulaşmış gibi görünüyor. Bu durum aynı zamanda yıllardır Sony ile ortak çalışan stüdyo için de gelecek için bir sıçrama tahtası olabilir. Bu konu hakkında firma yetkilileri de şunları söylemiş:

Birlikte geçirdiğimiz 12 yıl ve ürettiğimiz tüm oyunlar için Sony’ye minnettarız. Epic Games ile yaptığımız yeni işbirliğiyle birlikte oyunlarımızı çok daha geniş kitlelere ulaştırabileceğiz.

İlginizi Çekebilir  Diablo 4 Hakkında Yeni Bilgiler Var

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu