Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Oyun Haberleri » Big Bad Wolf Tarafından Geliştirilen Vampire: the Masquerade Oyununun İsmi Belli Oldu!

Big Bad Wolf Tarafından Geliştirilen Vampire: the Masquerade Oyununun İsmi Belli Oldu!

Geçtiğimiz Mayıs ayında sizlerle, Big Bad Wolf tarafından geliştirilen yeni bir Vampire: the Masquerade oyununun yolda olduğu haberini paylaşmıştık. Ne var ki oyun hakkında pek bir detay paylaşılmamış, yeni haberler için gözümüzü açık tutmamız söylenmişti. İşte heyecanla beklediğimiz bu haberlerin belki de en temeli, bu hafta sonu Berlin’de gerçekleşen Paradox Interactive etkinliği PDXCON’da paylaşıldı – oyunun ismi nihayet belli oldu.

Oyun, Vampire: the Masquerade – Swansong adını taşıyor!

Recent events have caused Kindred society to reevaluate how it protects its existence in modern nights. As the Camarilla…

Vampire: The Masquerade – Swansong paylaştı: 19 Ekim 2019 Cumartesi

Çalkantılı geceler içinde yolumuzu bulmaya çalışacağımız oyunda, hikayeleri birbiri ile bağlantılı üç farklı vampir rolünü üstleneceğiz. The Council’den tanıdığımız Big Bad Wolf, Swanson ile bizlere bir kez daha hikaye anlatımı tabanlı bir deneyim sunacak. Oyun, Vampire: the Masquerade 5. Edisyonu temel alacak. Vampire: the Masquerade – Swansong, 2021’de oyuncular ile buluşacak.

İlginizi Çekebilir  Pokemon GO, Nintendo'yu Zengin Etti