Anasayfa » Haberler » Bir Vampire: the Masquerade Bilgisayar Oyunu Daha Duyuruldu!

Bir Vampire: the Masquerade Bilgisayar Oyunu Daha Duyuruldu!

Daha Vampire: the Masquerade – Bloodlines 2’nin duyuruluşunun üzerinden iki ay geçmemişken Paradox Interactive’den gelen güzel haberlerin arkası kesilmiş değil – Bloodlines 2 dışında bir Vampire: the Masquerade oyununu daha yolda olduğu duyuruldu!

Henüz ismi açıklanmamış oyun, hikaye anlatımı üzerine yoğunlaşan rol yapma oyunu The Council’in yapımcıları Big Bad Wolf’un elinden çıkacak ve The Council ile aynı tasarım yaklaşımını izleyecek. Big Bad Wolf tarafından yapılan açıklamaya göre yapımcılar bu oyun ile anlatım odaklı rol yapma oyunlarını “yeniden tanımlamayı” hedefliyorlar. Bunun yanı sıra oyunun dağıtıcılığını, Werewolf: the Apocalypse – Earthblood oyununun da dağıtıcılığını yapacak olan Bigben Games üstlenecek.

Şuan için oyun ile ilgili sadece bir noktada oyuncularla buluşacağı bilgisi paylaşılmış olsa da Big Bad Wolf, isimsiz oyuna dair detayların Ağustos ayında gerçekleşecek Gamescom’da tüm takipçileri ile paylaşılacağını da açıkladı. Eğer oyuna dair en son paylaşımları ilk öğrenenlerden olmak isterseniz, Facebook sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Azınlık Raporu Gerçek Oldu!