Oyun Haberleri

Balıkçılık Oyunu Dredge Artık Fotoğraf Moduna ve Yeni Özelliklere Sahip

Yılın bağımsız oyun adaylarından Dredge, aldığı ikinci büyük güncellemeyle birlikte sisli sularda birbirinden güzel fotoğraflar çekmemize olanak sağlıyor. Tabi, daha fazlası da var!

Black Salt Games‘in geliştirdiği, Team 17’nin yayıncı koltuğunda oturduğu Lovecraft temalı balıkçılık oyunu Dredge ilk olarak 30 Mart 2023’te oyuncuların beğenisine sunulmuştu. Çıkışıyla birlikte daha iyi hale getirilen yapım, ekibin yayınladığı yol haritasıyla birlikte güncellemeler almaya devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde yol haritasında bulunan ikinci büyük güncellemenin de eklendiği yapıma birbirinden ilginç deniz canlılarını ve korkutucu yaratıkları çekmemiz için fotoğraf modu, etliye sütlüye karışmadan Greater Marrow adasını keşfetmek isteyenler için pasif mod ve yeni etkinliklerin yanında 10 yeni balık türü eklendi. V-sync dahil yeni ayarlar ve birkaç hata düzeltmesi de yama notları arasında bulunuyor.

Fotoğraf modunun alışkın olduğumuz şekilde oyuna direkt olarak eklenmediğini belirtelim. Oyun içerisine yeni eklenen fotoğrafçı ile görüşmemiz ve isteklerini yerine getirmemizin ardından fotoğraf modu kullanıma sunuluyor. Fragmanda bulunduğu bölge sebebiyle kısa bir süre içerisinde moda kavuşabileceğiz.

YouTube player

Önümüzdeki süreçte ise Dredge yeniliklere sahip olmaya devam edecek. Temmuz ve Eylül ayları arasında yapılacak olan bir sonraki güncelleme ile küçük teknemizi farklı bayraklar, renkler ve desenler ile özelleştirebileceğiz. Son olarak senenin sonunda çıkması planlanan büyük yenilikle birlikte oyuna ücretli bir ek paketin dahil olması planlanıyor. Esrarengiz Ironhaven Corporation bölgesine odaklanan bu ek pakette yenilikçi bir sondaj operasyonu kurmak istendiğinden bahsediliyor.

Pek sevgili Farnham Calkins’in sitede incelediği Dredge onun söylediklerine göre gerçekten muhteşem bir yapımdı. Lovecraft temasıyla bezeli, basit balıkçılık mekanikleriyle sarılmış oyunumuz sunduğu deneyim sebebiyle Farnham tarafından oldukça beğenildi. Greater Marrow sularında gezinmeden önce incelemesini okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.