Haberler

Monster Hikaye Yarışmasının Birincisi Abra Laptop’una Kavuştu

monster-hikaye-banner

Monster işbirliği ile düzenlenen hikaye yarışmamız 31 Ocak tarihinde sonuçlanmıştı. Monster modellerine hayat veren, mitolojik yaratıkların süslediği hikayenin birincisi, Monster Abra model bilgisayarına kavuştu.

Türk mitolojisinin efsane yaratıkları Semruk, Tulpar, Huma, Abra ve Markut, Frpnet ve Monster işbirliği ile düzenlenen yarışma sayesinde kendilerini birçok yazarın kaleminin ucunda buldu.

Uzun süren yarışma sonucunda, Adil Öztürk‘ün yazdığı Yaltar Han Efsanesi; Göktuğ Canbaba, Erbuğ Kaya, Kayra Keri Küpçü, Seçkin Sarpkaya ve Mehmet Berk Yaltırık’tan oluşan jüri tarafından birinci seçilmişti.

Söz verdiğimiz üzere Adil Öztürk, 4 Şubat itibariyle Monster’ın Abra model laptopuna sahip oldu. Monster markasının sahibi ve Fokus Bilgisayar Genel Müdürü İlhan Yılmaz ile Frpnet Editörü Özay Şen, birinci olan Adil Öztürk’e laptopunu teslim etti.

monster-laptop-gorsel-002

monster-laptop-gorsel-001

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. Aslında birinci hikayenin seçilmesini şöyle bir bakış açısıyla bakarsak, sonuçta her Monster bilgisayarı yanında verileceği için, Türk Mitolojisi ağırlıklı bir hikaye verilmesi daha uygun geliyor. Bunun için birinci seçilen hikaye çok uygun bir seçim fakat bu durum da yarışma “fantastik hikaye” yarışması değilde “Türk Mitolojisi ağırlıklı” bir hikaye yarışması olsa idi daha tutarlı bir yarışma olurdu kanısındayım. Amaaaaaa… iş işten geçti :D Her şey oldu bitti daha da bir şeyler söylemenin mantığı yok. O yüzden bundan sonra dememiz gereken birinci olan arkadaşı tebrik etmek, başarılarının devamını beklemek ve kıskanmak kalıyor. :D

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.