Son Haberler
Anasayfa » FRPNET Edebiyat » Monster Hikaye Yarışması Birincisi “Yaltar Han Efsanesi” Yayında!

Monster Hikaye Yarışması Birincisi “Yaltar Han Efsanesi” Yayında!

yaltar-han-efsanesi-banner

FRPNET Dijital Kitaplar serisine yeni bir kitap daha eklendi.

Monster Notebook ile birlikte düzenlediğimiz hikaye yarışmasının kazanan hikayesi “Yaltar Han Efsanesi” raflarımızdaki yerini aldı.

Hikaye yarışması ile; hem Monster Notebook firmasının modelleri olan hem de Türk Mitolojisi’nin efsanevi yaratıkları olan Abra, Semruk, Tulpar, Huma ve Merkut’u içeren en hikayeyi aradık. Adil Öztürk‘ün yazdığı Yaltar Han Efsanesi, bu 5 canavarı mitolojik bir öyküde birleştirmeyi başararak yarışmanın kazanan ismi oldu.

yaltar-han-kapakGöktuğ Canbaba,Erbuğ Kaya, Kayra Keri Küpçü, Seçkin Sarpkaya ve Mehmet Berk Yaltırık‘tan oluşan hikaye yarışması jürisi, yaklaşık 200 hikaye arasından Yaltar Han Efsanesi’ni birinci seçti. Ödül olarak da Monster Notebook’tan Monster Abra model bilgisayarı kazandı.

8 sayfalık bu efsaneyi siz de hemen okuyabilirsiniz.

Kitabı tamamen ücretsiz olarak indirebilirsiniz. FRPNET Dijital Kitaplar serisinin sekizinci yayını olan “Yaltar Han Efsanesi” kitabını ister bilgisayarınızdan, ister mobil cihazınızdan görüntüleyebilirsiniz. Elinizin altında bulunmasını istiyorsanız bastırabilme imkanınız da mevcut.

Kitap tamamen ücretsizdir, yaymanız da serbesttir. Sizin de yazdığınız kitap varsa ve e-kitap olarak ücretsiz yayınlanmasını istiyorsanız bize ulaşın.

İlginizi Çekebilir  Her Şey Olabileceğiniz Bir Oyun - Everything [Video]

Kitaba ve detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Hemen indirin ve okumaya başlayın!

İyi okumalar!