Haberler

Mind’s Eye Theatre – Werewolf The Apocalypse Nihayet Geliyor!

werewolf-minds-eye-theatre-banner

Kurtlar, tekrar şehre inmeye hazır olun!

By Night Studios’un, White Wolf‘un yarattığı efsanevi World of Darkness dünyasının bir parçası olan Werewolf The Apocalypse‘in LARP oyunu Mind’s Eye Theatre – Werewolf The Apocalypse, Kickstarter kampanyası sonunda başarıya ulaştı.

1991 yılında piyasaya çıkışından beri White Wolf, World of Darkness dünyası ile çok satanlar listelerinin başlarına oturmuş bilgisayar oyunlarına, çizgi romanlara, romanlara, kart ve masaüstü oyunlarına imza attı. Şimdi de dünya çapında kendine sayısız hayran ve oyuncu edinmiş LARP ailesi en yeni üyesini kucaklamaya hazırlanıyor.

werewolf-gorsel

By Night Studios ise Mind’s Eye Theatre ürünlerinin White Wolf tarafından lisanslanmış yayımcısı. Mind’s Eye Theatre oyunları, her ay yirmiden fazla ülkede, dört yüz oyuncu tarafından büyük bir hevesle oynanıyor.

İlk Werewolf LARP edisyonunun çıkışının 22. yılının şerefine, By Night Studios Mind’s Eye Theatre – Werewolf The Apocalypse’i dünya çapındaki tüm takipçileriyle buluşturmaya hazırlanıyor. Son zamanlarda oldukça popüler olan bağış toplama sitesi Kickstarter’da MeT – Werewolf The Apocalyse için bugüne kadar 70,000 doların üstünde bağış toplamayı başardı. Daha kampanyanın bitmesine bir ay, daha önce hiç yapılmamış Kurtadam kabile rozetleri üretmek gibi ulaşılması gereken bir çok hedef var.

werewolf-the-apocalypse-gorsel-002

MeT – Vampire the Masquerade’in yakaladığı muazzam başarının ardından, Met – Werewolf The Apocalypse yirmi yıllık tecrübesini ikonik World of Darkness atmosferiyle birleştirerek her LARP oyuncusunun büyük bir zevkle oynayacağı bir oyun ortaya koyuyor.

Kitap, tamamen renkli 400 sayfadan oluşuyor ve oyuncuya dengelenmiş bir sistem, modernize edilmiş bir hikaye ve her Werewolf hayranını büyüleyecek illüstrasyonlar sunuyor.

Met – Vampire the Masquerade ile paralel ve uyum içinde oynanabilmesi için tasarlanan MeT – Werewolf the Apocalypse, sevenlerini ve meraklılarını By Night Studios Kickstarter sayfasında bekliyor.

İlginizi Çekebilir  Kurtuluşumuz Edebiyatta Mı - 10 Yazardan İnsanlık, Özgürlük, Güç ve Savaş Hakkında Önemli Sözler

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Eheh ben haberi yazmayı düşünüyordum da daha 100K yı geçmedi o yüzden moralim bozuk.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu