Haberler

Masaüstü Oyunu Kingdom Death: Monster, Kickstarter Rekorlarını Alt Üst Edebilir

Birkaç yıl önce, Kingdom Death: Monster isimli çok başarılı bir oyun için Kickstarter kampanyası başlatılmıştı. Bu hafta ise oyunun yeni  ve geliştirilmiş versiyonu kitle fonlama servisine başvurdu ve sadece birkaç gün içerisinde 5 milyon doların üzerinde para topladılar.

wpk3mmusedhdrnylqt4v

Orijinal oyunun iki ana cazibesi var: Düzgün bir senaryosu (büyük, tehlikeli canavarların işgal ettiği dünyada avlanmak ve inşa etmek için birlikte çalışan insanlar) var ve bir o kadar çekici olan çok şık minyatürleri bulunuyor. Geleneksel yayımcıların basmaya korktuğu modern oyuncuların saat ve paralarını yatırmak isteyeceği premium masaüstü üstü oyun deneyimini bizlerle buluşturuyor.

krqxhzjxdqghfdnluwgv

Kingdom Death: Monster tamamen tükendi. Bundan ilham alan tasarımcı Adam Poots ise bu süreçte tüm öğrendiklerini yenilenmiş sürümü üzerinde çalışarak göstermeye karar vermiş. Kingdom Death: Monster 1.5 sadece oyunun ilk sürümünü kaçıranlara ikinci bir fırsat vermekle kalmayıp, yeni geliştirme ve kurallarıyla oyunun fanatiklerine de kendini aldıracak gibi görünüyor.

izzqcptx4smyvcbmypne

Ana oyun deneyimini yaşamak isteyenler 250-300 doları gözden çıkartmak durumunda (hatırlatma: masaüstü oyun ucuz bir hobi değildir), ancak orijinaline sahip olup sadece yükseltmek isteyenler 50-190 dolar ile paçayı kurtaracaklar.

İlginizi Çekebilir  Steam Mağazası Yenilendi

İlgili Makaleler

4 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu