Haberler

Masaüstü Oyunu Kingdom Death: Monster, Kickstarter Rekorlarını Alt Üst Edebilir

Birkaç yıl önce, Kingdom Death: Monster isimli çok başarılı bir oyun için Kickstarter kampanyası başlatılmıştı. Bu hafta ise oyunun yeni  ve geliştirilmiş versiyonu kitle fonlama servisine başvurdu ve sadece birkaç gün içerisinde 5 milyon doların üzerinde para topladılar.

wpk3mmusedhdrnylqt4v

Orijinal oyunun iki ana cazibesi var: Düzgün bir senaryosu (büyük, tehlikeli canavarların işgal ettiği dünyada avlanmak ve inşa etmek için birlikte çalışan insanlar) var ve bir o kadar çekici olan çok şık minyatürleri bulunuyor. Geleneksel yayımcıların basmaya korktuğu modern oyuncuların saat ve paralarını yatırmak isteyeceği premium masaüstü üstü oyun deneyimini bizlerle buluşturuyor.

krqxhzjxdqghfdnluwgv

Kingdom Death: Monster tamamen tükendi. Bundan ilham alan tasarımcı Adam Poots ise bu süreçte tüm öğrendiklerini yenilenmiş sürümü üzerinde çalışarak göstermeye karar vermiş. Kingdom Death: Monster 1.5 sadece oyunun ilk sürümünü kaçıranlara ikinci bir fırsat vermekle kalmayıp, yeni geliştirme ve kurallarıyla oyunun fanatiklerine de kendini aldıracak gibi görünüyor.

izzqcptx4smyvcbmypne

Ana oyun deneyimini yaşamak isteyenler 250-300 doları gözden çıkartmak durumunda (hatırlatma: masaüstü oyun ucuz bir hobi değildir), ancak orijinaline sahip olup sadece yükseltmek isteyenler 50-190 dolar ile paçayı kurtaracaklar.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  FRPNET Podcast Bölüm 11 - FRP ve Dijital Oyunlar Birbirini Etkiledi Mi?

İlgili Makaleler

4 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.