Haberler

Louie Anderson Hastaneye Kaldırıldı

Life with Louie (Afacan Louie) çizgi filmleriyle birçoğumuzun çocukluğunu renklendirip neşelendiren Louie Anderson hastaneye kaldırıldı. Ünlü komedyenin bir süredir kanserle savaştığı ortaya çıktı.

Louie’nin ne zaman kanser teşhisi aldığını bilmiyoruz. Fakat en yaygın kanser türlerinden biriyle (diffuse large B-cell lymphoma, non-Hodkin) savaşmaktaymış. Tehlikeli olsa da tedavi şansı da varmış bu türde. TMZ‘nin haberine göre Louie’nin temsilcileri onun şu an hastane yatağında rahatça dinlenmekte olduğunu söylemişler.

Durumuyla ilgili bildiklerimiz şimdilik yalnızca bu kadar. Umarız bir sonraki haberimizde iyileştiği haberini veririz.

İlgili Makaleler

Louie’nin kanser hastası olduğunu ya da bir sağlık problemi olduğunu bilmiyorduk. En son Conan O’Brien’ın programında artık sağlıklı beslenmeye, spor yapmaya ve kilo vermeye önem verdiğini söylemişti. Yola 170 kilo olarak başlamıştı ve hedefinin 125 kilonun altına düşmek olduğunu söylemişti. Tabii bunun hastalığıyla hiçbir ilgisi olmayabilir de.

YouTube player

Louie’nin küçük kardeşi Tommy’i 2016’nın Şubat ayında kaybetmiştik.

Louie Anderson’ın ailesi ve kendisiyle ilgili kötü haberler ekstra üzücü oluyor. Çünkü yalnızca başarılı bir aktör ya da komedyene değil çocukluğumuzun çizgi film karakterlerinin de başına kötü bir şey gelmiş oluyor. Diğer çizgi filmlerden gelen vefat haberleri yazarlar, yapımcılar ve ses sanatçıları hakkında olunca o çizgi film karakteri başka biriyle yoluna devam edebiliyor. Çünkü çizgi film karakterleri ölümsüzdür, onların başına kötü bir şey gelmez.

Fakat Tommy’i kaybettiğimizde bir çizgi film kahramanının da öldüğünü görmüştük. Şimdi Louie’nin hasta olması da çocukluk arkadaşımızın kanser olduğunu haber almak gibi oldu.

Üstelik Louie’nin hastanelerden ve kocaman iğnelerden ne kadar nefret ettiğini de biliyoruz.

https://www.dailymotion.com/video/x3zlpjl

Hemen iyileş Louie!

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.