Haberler

Louie Anderson Hayatını Kaybetti

Life with Louie (Afacan Louie) çizgi filmleri sayesinde çocukluk arkadaşımız gibi olan Louie Anderson hayatını kaybetti. Ünlü komedyen 2 gün önce hastaneye kaldırılmıştı ve bir süredir kanserle savaştığını öğrenmiştik.

Louie’nin kanser teşhisi aldığını ve hasta olduğunu bilmiyorduk. Teşhisini ne zaman aldığı da hâlâ açıklanmadı. Çarşamba günü kötüleşerek hastaneye kaldırıldığında diffuse large B-cell lymphoma, non-Hodkin türündeki kanserle savaşmakta olduğunu öğrenmiştik. Kötü huylu olsa da tedavi şansı bulunuyordu. Dolayısıyla Louie’nin iyileşeceğini umut ediyorduk.

Fakat günün erken saatlerinde Pauly Shore, Louie’yle vedalaştığını söylemişti. O tweet attığında Louie hâlâ hayattaydı ama durumu pek iç açıcı değildi. Yine de kötü haberin gelmemesi için dua ediyorduk.

Ancak Shore’un vedasından 15 saat sonra kötü haber geldi. Louie 68 yaşında aramızdan ayrıldı. Louie’nin küçük kardeşi Tommy’i 2016’nın Şubat ayında kaybetmiştik.

Louie Anderson, Afacan Louie çizgi filmleriyle büyüyenlerin çocukluk arkadaşı gibi bir şeydi. Savaş anılarını anlatan ve daima “bunu duydum!” diye bağıran babasını, küçük kardeşini, Japon balığını severdik. Louie Jenny’i nihayet etkileyebilecek mi diye heyecanla beklerdik. Büyük kardeşlerini yalnızca evden hızlıca çıkan bacaklar olarak görürdük.

Sizi bilmem ama kulağa kar topu yemek ya da tatlı patates görmek gibi şeyler bana daima Louie’yi anımsatırdı. Tommy’nin vefatına çok üzülmüştük. Ancak Louie’nin aramızdan ayrılmasıyla bir arkadaş kaybetmiş gibi olduk. Halbuki çizgi film kahramanları ölümsüz olmalıydı.

Seni seviyoruz Louie, huzur içinde yat.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.