Haberler

Game of Thrones Dizisinin Summer’ı Hayatını Kaybetti

Game of Thrones dizisine henüz bir yavruyken katılan ve Bran Stark‘ın Summer adlı köpeğini oynayan Odin, kanserle mücadelesini kaybederek dizinin hayranlarını üzdü.

2011’de henüz küçük bir yavruyken Game of Thrones dizisinde rol almaya başlayan, Bran Stark karakterinin Summer adlı köpeğini oynayan, gerçek adı “Odin the Northern Inuit” olan köpek hayatını kaybetti.

Haberi, sahipleri Instagram üzerinden duyurdu.

https://www.instagram.com/p/B-MfOHzhKMJ

Game of Thrones’un ünlü köpeği, birkaç aydır ağız kanseriyle mücadele ediyordu. Sahipleri, 10 yaşındaki köpeğin son günlerini sahilde yürüyüşler yaparak ve sevdiği yemekleri yiyerek geçirdiğini söyledi. Odin’in durumunun bu hafta iyice kötüleştiğini de belirtti.

Odin’in sahipleri, köpeği henüz 7 haftalık bir yavruyken sahiplendiklerini ve o zamandan beri ailenin çok önemli bir parçası olarak gördüklerini anlattı. Sahipleri ayrıca, Odin’in tedavisi için bağışta bulunan ve onlara çok yardımcı olan hayır kurumlarına teşekkür etmeyi de ihmal etmedi.

Game of Thrones ekibi, kanser teşhisini takiben Odin’e destek oldu ve aile için yardım toplanmasına yardım etti. Böylece Odin, Dublin’de haftalık özel bir tedavi alabildi.

Dizinin ilk sezonunda Ned Stark (Sean Bean) karakteri, çocuklarının her birinin bir kurt yavrusu evlatlık edinmesini sağlamıştı. Bu kurtlardan Bran Stark’a ait olansa Odin’di.

Kaynak: Mashable, NTV

İlginizi Çekebilir  Marvel's The Defenders Dizisinden İlk Resmi Fragman

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu