Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Lego Simpsons Koleksiyonu

Lego Simpsons Koleksiyonu

lego-simpsons

Lego uzun zamandır tematik serileriyle paramıza göz koymuştu: Yüzüklerin Efendisi, Hobbit, Süper Kahramanlar, Harry Potter ve daha nice set hem internetlerde hem de oyuncakçılarda gözümüze çarpıp duruyordu. Sıra Simpsons’a geldi. Evet, bizim sarı milliyetli uyuz ailenin evi ve minifigürleri tam takım Lego olarak piyasa çıkacak.

1 Şubat’ta çıkması planlanan serinin içinde neler yok ki? Homer, Marge, Bart, Lisa ve Maggie’nin yanında Ned Flanders’ı da bulabileceğiniz figürler, evin bütünü -hem de açılır/kapanır özellikli-, meşhur koltuk, mangal ve daha nicesi setin içinde. Ayrıca Lego’yla Fox’un yaptığı ortak açıklamada Simpsonlar’ın 25. yılının kutlamaları dahilinde gerçekleşen bu ortaklığın pekiştirecek olan bir başka olay da Mayıs’ta yayınlanacak özel bir Lego Simpsonlar bölümü.

Bir de üstüne Mayıs’a 16 tane başka figür tekli olarak oyuncakçılarda satılmaya başlanacak. Setin fiyatı $199, ayrı satılacak olan figürlerin fiyatı da $3,99 olarak açıklandı. Kısmetse bizim buraya da gelir, değilse internetten siparişe devam.

İlginizi Çekebilir  120 Bin Parça LEGO ile Erebor İnşa Etmek