Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Korku Gecesinde Gerçekten Korkmaya Hazır mısınız?

Korku Gecesinde Gerçekten Korkmaya Hazır mısınız?

Gözlerinizi kapatın ve kendinizi suyun altında düşünün. Yukarı çıkamıyorsunuz, kollarınızda gücünüz kalmamış. Yere de yakın değilsiniz. Ciğerlerinizde kalan son hava kabarcıkları yere batmanızı engelliyor. Yapmanız gereken son nefesinizi verip, iyice tabana yaklaşmak. Değdiğiniz an ise ayaklarınızdaki tüm kuvvetle kendinizi yukarı itmek. Korku Gecesi de bunu hedefliyor. Batmadan, çıkamazsınız.

Ütopya hayalleri kurarken kendinizi distopya içerisinde buluyorsanız, korkuya bağışıklık kazanmak zorundasınız. O zaman hayattan keyif almaya başlayabilirsiniz.

Korku filmleriyle bezeli gecenin arka planında saykodelik müzikler çalacak. Kaçma şansınız yok. Gözlerinizi kapatsanız dahi korku kulaklarınızda.

Etkinlik, bir yıldır yeraltında devan eden Beat Sinema tarafından düzenleniyor. 19 Şubat’tan itibaren kendini su yüzüne çıkartan grup, Taksim’de düzenli etkinlikler yapmayı planlıyor. 19 Şubat’ta Taksim’de gerçekleşek ücretsiz etkinliğin sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Etkinlikte neler var?

1. Etkinlik boyunca film gösterimleri arasında arkaplanda psychedelic müzik olacak. Gecenin sonunda ise kapanışı canlı performansla Neo-Beat Band gerçekleştirecek. Pink Floyd’dan, Eddie Vedder’dan, Adamlar’dan, Yüzyüzeyken Konuşuruz’dan şarkılar çalacak…
2. Etkinliğin tamamına bad trip enerjisi hakim olacaktır. Çünkü düşmek, yükselmenin ilk evresidir.
3. Kökeni Satürn Komünü’ne dayanan gelenekselleşmiş pagan ritüeli bu sefer çok daha uzun bir periyotta ve karanlık bir formatta gerçekleştirilecektir.

Şimdiden iyi seyirler.

İlginizi Çekebilir  Korkmanın En Ucuz Yolu!

Tarih: 19 Şubat 2017 Pazar
Mekan: Caravan Rock Bar -Taksim
Saat: 19:00-00:00
Giriş: Ücretsiz