Haberler

Kaçırılmayacak Shadow of the Demon Lord İndirimi

2015 yılında ünlü oyun tasarımcısı Robert J. Schwalb tarafından hazırlanan ve Kickstarter’dan büyük bir başarıyla çıkmayı başaran Shadow of the Demon Lord, son yılların en başarılı ve sert frp sistemlerinden birisini sunuyor bize. Eğer bu oyunu merak ediyor ancak bir türlü oynayamadıysanız işte size büyük bir fırsat. Bundle of Holding sitesi, Shadow of the Demon Lord kitaplarında çok büyük bir indirime gitti. İşte bu harika sistemin kitaplarına çok daha uygun bir fiyatla sahip olmanızı sağlayacak kampanyanın detayları.

SotDL Kampanyası

Bundle of Holding isimli site daha önce 2017 Mayıs’ında gerçekleştirdikleri indirimi tekrardan ve daha geniş kapsamlı olarak yineliyor. 14 Kasım tarihine kadar bu site üstünden 4 kitaptan oluşan SotDl başlangıç setinin pdf versiyonlarını sadece 9.95 dolara satın alabilirsiniz. Bu 4 kitabın normal zamandaki toplam fiyatı 42 dolar. Bu setteki kitaplar da şunlar: Shadow of the Demon Lord Corebook, The Demon Lord’s Companion, Uncertain Faith ve Dark Deeds in Last Hope.

► Shadow Of The Demon Lord İncelemesi

Ayrıca daha fazla yardımcı kitaba sahip olmak isterseniz de toplamda 19.97 dolar ödeyerek üstteki başlangıç setine ek olarak toplam değeri 55 dolar olan 7 kitabı satın alabilirsiniz. Bu bonus setteki kitaplar ise şunlar: Hunger in the Void, Tombs of the Desolation, A Glorious Death, Terrible Beauty, Exquisite Agony, Tales of the Demon Lord ve Demon Lord Screen.

Son bir not olarak bu kitapların satışından elde edilecek gelirin 10% gibi bir kısmının tasarımcı Robert J. Schwalb’ın isteği üstüne Wildlife Conservation Society isimli bir yardım kuruluşuna bağışlanacağını da belirtmek isterim.

► Shadow of the Demon Lord’un Yaratıcısı Robert Schwalb ile Röportaj

Bahsettiğimiz indirimle ilgili daha detaylı bilgiye şu link üstünden ulaşabilirsiniz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.