Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Ice-T’nin Dungeons & Dragons ile İmtihanı

Ice-T’nin Dungeons & Dragons ile İmtihanı

ice-t-dnd-banner

İyi bir oyuncu olduğu da bilinen rapçi Ice-T, hangisi olduğu henüz açıklanmayan bir Dungeons & Dragons kitabını sesli kitap olması için okurken oldukça zor fakat bir o kadar da eğlenceli anlar yaşamış.

Bol küfürlü ve çok eğlenceli bir podcast’ten öğrendiğimiz kadarıyla Ice-T, en başta kitabın Dungeons & Dragons kitabı olduğunu bilmiyormuş. Tamamı 40 sayfalık bir kısa hikaye olan kitabın kaydını 4 saat yerine 2 günde alabilmişler. Ice-T’nin konuyla ilgili yorumlarından bazılarını fazlasıyla yumuşatarak belirtelim:

IceT_-SteveVaccariello“Adamlar bana bunun lanet bir Dungeons & Dragons kitabı olduğunu söylemediler ki! Bu olay en en en en nerd işi olaylardan biri!”

“Herifler Yoda gibi konuşuyorlar. Okumaya çalışıyorum. Edebiyat uzmanı olduğumu da iddia etmiyorum ama oğlum bunları nasıl okuyorsunuz?”

“Tamam şimdi bunları okurken insan kafasında bir şekilde telaffuz ediyor ama iş gerçekten söylemeye gelince orada duracaksın.”

“25 sayfasını okumam bile üç buçuk saat sürdü.”

“Sürekli mola vermem gerekti, su içmem gerekti.”

“Pegasustan ve pegasuslardan bahsediyorlar… kanatlı atlarmış bunlar meğer. Herifçioğlunun konuşan kılıcı falan var… Adamlar olmayan yerlerde yaşıyorlar ama haritaları var yahu.”

İlginizi Çekebilir  Bilim İnsanları, Dev Galaksiler Diyarı Keşfetti!

“Beni bu aksanla Dungeons & Dragons okumaya çalışırken dinlemek çok eğlenceli olacak.”

“Günümüzde müziğin düştüğü hali düşünürsek, kitap dinlemeyi seçmeniz daha iyi zaten. Dürüst olmak gerekirse çok daha eğlenceli.”

Sesli kitap okumayı çok seven Ice-T’nin bu çalışmasının piyasaya çıkmasını hayranları olduğu kadar Dungeons & Dragons sevenler de hevesle bekliyor gibi gözüküyor.

İşte o ses kaydı: